Organická BIO pedikúra

absoutní pedikúra, absolutní výživa. STVOŘENA NEJEN PRO DOKONALÝ TVAR NEHTŮ, ALE TAKÉ PRO PÉČI O POKOŽKU NOHY.  

Ošetření Organická pedikúra zahrnuje stejné kroky ošetření, jako Královská pedikúra. Při tomto ošetření používáme ručně vyráběné produkty Botanicals. 

  • úpravu nehtů patentovanými nástroji, použití profesionální brusky k úpravě nehtových valů a jejich okolí
  • hloubkové vyživení nehtů a jemné odstranění nehtové kůžičky pomocí speciálního a léčivého séra
  • leštění nehtů, zapravení nehtové výživy do hlubších částí nehtů, aplikace intenzivního vyživujícího oleje jako finální ochranné vrstvy nehtu
  • odstranění zrohovatělé pokožky pomocí profesionální brusky suchou cestou a dokonalé vyhlazení s použitím patentovaného pilníku s krystaly ze syntetického diamantu
  • exfoliační peeling Botanicals pro vyživení do nejhlubších vrstev pokožky
  • koupel Botanicals - pečující a silně vyživující lázeň
  • intenzivní hydratační kúra pomocí speciálního krému, masáž
  • lakování netoxickými laky Deborah Lippmann

 

ZdE SI OBJEDNEJTE SVÉ OŠETŘENÍ.

Pedikúra

V-Tox

V-Tox
PŘÍRODNÍ ALTERNATIVA K BOTOXU

V-Tox, to je přírodní alternativa k Botoxu. Unikátní rostlinný krém je vytvořený tak, aby podpořil relaxaci pleti a uvolnil vrásky. Neuropeptidy, přirozeně derivované z Algae, pomáhají zastavit tvorbu jemných linek, které vznikají neustálou kontrakcí mimických svalů. Výsledkem je živá, hladší a mlaději vypadající pleť, bez efektu zmrzlého obličeje, se kterým jsou spojovány botoxové injekce. Rostlinné extrakty jsou v tomto krému V-Tox namíchány tak, aby zjemňovaly povrchové vrstvy pokožky. Dodatečné aktivní látky pomáhají stimulovat hlubší vrstvy, obnovují elastin, kolagen a GAGS na úroveň o mnoho let zpět. 

DOPORUČENÍ

Pro profesionální výsledky v domácí péči Linda doporučuje používat V-Tox spolu s Oxygen Mask - kyslíkovou maskou. Ta ihned po aplikaci začne podporovat V-Tox a jeho účinky v hlubších vrstvách epidermisu, tím zvyšuje jeho účinnost na maximum. 

V-Tox lze používat ráno i večer pod jakýkoli Linda Meredith zvláčňující přípravek.

Pro perfektní domácí péči aplikujte jemnou vrstvu na obličej a krk, následně naneste LM Oxygen Mask Kyslíkovou masku a nechte působit.
 

Objem: 50 ml

Číst více