Absolutní pedikúra, absolutní výživa

Milujeme pečovat o nohy, proto je naše pedikúra tak vyhlášená.
Je to absolutní péče o vaše nohy. 

 

Za roky zkušeností jsme vytvořili skutečně komplexní procedury pro ošetření pro nohou. Ošetření je nesmírně uvolňující a relaxační, poskytuje okamžité dlouhodobé výsledky a nádherné zdravé nohy. Péče a pozornost je zaměřena na zdravé a vitální nehty a na hloubkovou výživu a regeneraci pokožky. 

Péče je založená na tzv. suché (přístrojové) metodě, která umožňuje nastartování regeneračních procesů pokožky. Ošetření obsahuje odbornou konzultaci před ošetřením, maximální péči o nehty a nehtového okolí, péči o pokožku dle jejich potřeb a regenerační nadstavbu v podobě speciálního peelingu, koupele a masáže. Skvělého výsledku dosahujeme také díky kosmetice, na kterou jsme náročné, kterou sami vybíráme a vozíme z celého světa. 
 
Zde si objednejte své ošetření
 
 
 
 

 
Vybírat můžete z více druhů ošetření. 
 
Královská pedikúra
Naše Královská pedikúra je vlajkovou lodí v péči o nohy. Procedura s krásnými výsledky, kterou lze zažít v těch nejlepších salónech a tam, kde skutečně milují péči o nohy. pro toto ošetření používáme ekluzivní kosmetiku s veganským složením od Deborah Lippmann. Péči korunujeme jejími netoxickými laky na nehty. Prostě od nás dostáváte to nejlepší, co je možné. 
 
Pro zkrácenou verzi lze vybrat i Přístrojovou pedikúru. 
 
Organická (BIO) pedikúra 

Organická (BIO) péče o nohy nabízí klientovi maximální péči o nohy. Základem procedury je přístrojové ošetření nohou. Součástí procedury je i kosmetická nadstavba (peeling, maska, koupel, masáž). Při této speciální příležitosti pracujeme s výrobky Botanicals. Jejich složení je sestaveno dle holistických zásad a s ohledem na specifické potřeby pokožky nohou.  Všechny produkty jsou vyráběné ručně, s láskou a zaujetím pro přirozeně krásné nohy.

Jsme hrdí na to, že Boutique Salon Maximus je v současnosti jedno z mála míst v České republice, kde můžete zažít organickou pedikúru nejvyšší kvality. 
 

 
 
 

Pedikúra

V-Tox

V-Tox
PŘÍRODNÍ ALTERNATIVA K BOTOXU

V-Tox, to je přírodní alternativa k Botoxu. Unikátní rostlinný krém je vytvořený tak, aby podpořil relaxaci pleti a uvolnil vrásky. Neuropeptidy, přirozeně derivované z Algae, pomáhají zastavit tvorbu jemných linek, které vznikají neustálou kontrakcí mimických svalů. Výsledkem je živá, hladší a mlaději vypadající pleť, bez efektu zmrzlého obličeje, se kterým jsou spojovány botoxové injekce. Rostlinné extrakty jsou v tomto krému V-Tox namíchány tak, aby zjemňovaly povrchové vrstvy pokožky. Dodatečné aktivní látky pomáhají stimulovat hlubší vrstvy, obnovují elastin, kolagen a GAGS na úroveň o mnoho let zpět. 

DOPORUČENÍ

Pro profesionální výsledky v domácí péči Linda doporučuje používat V-Tox spolu s Oxygen Mask - kyslíkovou maskou. Ta ihned po aplikaci začne podporovat V-Tox a jeho účinky v hlubších vrstvách epidermisu, tím zvyšuje jeho účinnost na maximum. 

V-Tox lze používat ráno i večer pod jakýkoli Linda Meredith zvláčňující přípravek.

Pro perfektní domácí péči aplikujte jemnou vrstvu na obličej a krk, následně naneste LM Oxygen Mask Kyslíkovou masku a nechte působit.
 

Objem: 50 ml

Číst více