O značce Deborah Lippmann

Jedna z nejlepších manikérek na světě díky nám a naší společnosti Královská péče vstoupila v roce 2019 na český trh. Talent, vášeň a silný příběh daly vzniknout jedinečným kolekcím netoxických laků na nehty v kvalitě 7FREE. Překrásné barvy plné inspirace přináší hravost, emoce a zároveň skvělou péči.

“Mojí inspirací je neustálá změna – inspirují mě trendy, které vidím kolem sebe, hudba, kterou poslouchám, lidé, se kterými se potkávám. Moje tvorba je vždy velmi osobní. V každém barevném odstínu je kousek mého života. Žiju naplno tím, co tvořím a to je pro mě nejdůležitější.”

Kolekce produktů od Deborah Lippmann nabízí také mimořádné produkty pro péči o pokožku rukou a nohou. Mnoho produktů je dnes již legendárních, se spoustou mezinárodních cen. 

 

 

Pedikúra

V-Tox

V-Tox
PŘÍRODNÍ ALTERNATIVA K BOTOXU

V-Tox, to je přírodní alternativa k Botoxu. Unikátní rostlinný krém je vytvořený tak, aby podpořil relaxaci pleti a uvolnil vrásky. Neuropeptidy, přirozeně derivované z Algae, pomáhají zastavit tvorbu jemných linek, které vznikají neustálou kontrakcí mimických svalů. Výsledkem je živá, hladší a mlaději vypadající pleť, bez efektu zmrzlého obličeje, se kterým jsou spojovány botoxové injekce. Rostlinné extrakty jsou v tomto krému V-Tox namíchány tak, aby zjemňovaly povrchové vrstvy pokožky. Dodatečné aktivní látky pomáhají stimulovat hlubší vrstvy, obnovují elastin, kolagen a GAGS na úroveň o mnoho let zpět. 

DOPORUČENÍ

Pro profesionální výsledky v domácí péči Linda doporučuje používat V-Tox spolu s Oxygen Mask - kyslíkovou maskou. Ta ihned po aplikaci začne podporovat V-Tox a jeho účinky v hlubších vrstvách epidermisu, tím zvyšuje jeho účinnost na maximum. 

V-Tox lze používat ráno i večer pod jakýkoli Linda Meredith zvláčňující přípravek.

Pro perfektní domácí péči aplikujte jemnou vrstvu na obličej a krk, následně naneste LM Oxygen Mask Kyslíkovou masku a nechte působit.
 

Objem: 50 ml

Číst více