Péče o nehty Nail Spa

Manikúra a pedikúra Margaret Dabbs London v sobě zahrnuje také perfektní péči o zdravé a vitální nehty. Pracujeme sterilními nástroji a pomůckami, díky vyživujícím produktům dosahujeme dlouhodobých výsledků. Nehty jsou hydratované, bílé, vitální. Podporujeme přirozenou krásu nehtů.

Díky naší "infuzi zdraví" jsou nehty podporovány k návratu do optimální kondice za použití produktů Margaret Dabbs London z řady na ruce. 

Péči o nehty korunujeme laky na nehty Margaret Dabbs London:

Speciální složení bylo vytvořeno přímo Margaret, když chtěla přitáhnout pozornost na zdravé a vitální nehty jako součást péče o ruce a nohy. Obsažený vitamín E nehty posiluje a extrakty z divoké růže pomáhají nehty revitalizovat a přispívají k ochraně před infekcemi. Jako bonus zanechávají Vaše nehty voňavé. Tyto unikátní kompozice jsou také bez zatěžujících formaldehydů, toluenu nebo DPB. Nehty tak zůstávají zdravé i po odstranění laku.

Barevná škála laků na nehty je tématicky zaměřena na jména anglických květin. Tyto krásné odstíny s leskem si vzaly inspiraci z přírody. 

Ošetření nehtů Nail Spa zahrnuje:

  • tvarování nehtů
  • ošetření a vyživení nehtové kůžičky a nehtu speciálním sérem
  • leštění nehtů podle Margaret Dabbs London, zapracování séra do hlubších vrstev nehtu
  • lakování laky na nehty Margaret Dabbs London

 

OBJEDNAT NA OŠETŘENÍ SE MŮŽETE ZDE.

Pedikúra a manikúra
Margaret Dabbs

Dárky z celého světa

Dárky z celého světa

Vybrali jsme pro Vás kolekci těch nejkouzelnějších difuzérů, svíček a kosmetiky pro Váš každodenní rituál či jako nevšední dárek. Skvělá kvalita, úžasné vůně, překrásné balení - to je zážitek pro všechny smysly. Vše si můžete osobně vyzkoušet u nás v salonu. 

V-Tox

V-Tox
PŘÍRODNÍ ALTERNATIVA K BOTOXU

V-Tox, to je přírodní alternativa k Botoxu. Unikátní rostlinný krém je vytvořený tak, aby podpořil relaxaci pleti a uvolnil vrásky. Neuropeptidy, přirozeně derivované z Algae, pomáhají zastavit tvorbu jemných linek, které vznikají neustálou kontrakcí mimických svalů. Výsledkem je živá, hladší a mlaději vypadající pleť, bez efektu zmrzlého obličeje, se kterým jsou spojovány botoxové injekce. Rostlinné extrakty jsou v tomto krému V-Tox namíchány tak, aby zjemňovaly povrchové vrstvy pokožky. Dodatečné aktivní látky pomáhají stimulovat hlubší vrstvy, obnovují elastin, kolagen a GAGS na úroveň o mnoho let zpět. 

DOPORUČENÍ

Pro profesionální výsledky v domácí péči Linda doporučuje používat V-Tox spolu s Oxygen Mask - kyslíkovou maskou. Ta ihned po aplikaci začne podporovat V-Tox a jeho účinky v hlubších vrstvách epidermisu, tím zvyšuje jeho účinnost na maximum. 

V-Tox lze používat ráno i večer pod jakýkoli Linda Meredith zvláčňující přípravek.

Pro perfektní domácí péči aplikujte jemnou vrstvu na obličej a krk, následně naneste LM Oxygen Mask Kyslíkovou masku a nechte působit.
 

Objem: 50 ml

Číst více