Královská manikúra MD

absolutní manikúra, absolutní výživa. STVOŘENA NEJEN PRO DOKONALÝ TVAR NEHTŮ, ALE TAKÉ PRO PÉČI O POKOŽKU NOHY.  

Královská manikúra Margaret Dabbs London zahrnuje:

  • úpravu nehtů patentovaným pilníkem Margaret Dabbs London, použití profesionální brusky k úpravě nehtových valů a jejich okolí
  • hloubkové vyživení nehtů a jemné odstranění nehtové kůžičky pomocí speciálního a léčivého séra
  • leštění nehtů podle Margaret Dabbs zapravení nehtové výživy do hlubších částí nehtů, aplikace intenzivního vyživujícího oleje jako finální ochranné vrstvy nehtu
  • exfoliační peeling na ruce Margaret Dabbs – mikroabrase, vyživení do nejhlubších vrstev pokožky pomocí korálků s jojobovým voskem a mandarinky
  • koupel pomocí výživného a pečujícího mýdla na ruce Margaret Dabbs London – zklidní a vyživí pokožku pomocí extraktu z divokého leknínu
  • aplikace Anti-aging séra Margaret Dabbs London na hřbety rukou hloubková liftingová výživa, produkt oceněný CEW (nejprestižnější kosmetické ošetření)
  • vmasírování Intenzivního hydratačního lotionu do celé oblasti rukou
  • finální péče pomocí ochranného spreje Margaret Dabbs London, dlouhodobá ochrana pro namáhanou pokožku ruky
  • lakování pečujícím lakem Margaret Dabbs London (10-free status, extrat divoké růže + E vitam.) podkladový lak, barevný lak, Top coat tzn. nadlak.

 

OBJEDNAT NA OŠETŘENÍ SE MŮŽETE ZDE.

Pedikúra a manikúra
Margaret Dabbs

Dárky z celého světa

Dárky z celého světa

Vybrali jsme pro Vás kolekci těch nejkouzelnějších difuzérů, svíček a kosmetiky pro Váš každodenní rituál či jako nevšední dárek. Skvělá kvalita, úžasné vůně, překrásné balení - to je zážitek pro všechny smysly. Vše si můžete osobně vyzkoušet u nás v salonu. 

V-Tox

V-Tox
PŘÍRODNÍ ALTERNATIVA K BOTOXU

V-Tox, to je přírodní alternativa k Botoxu. Unikátní rostlinný krém je vytvořený tak, aby podpořil relaxaci pleti a uvolnil vrásky. Neuropeptidy, přirozeně derivované z Algae, pomáhají zastavit tvorbu jemných linek, které vznikají neustálou kontrakcí mimických svalů. Výsledkem je živá, hladší a mlaději vypadající pleť, bez efektu zmrzlého obličeje, se kterým jsou spojovány botoxové injekce. Rostlinné extrakty jsou v tomto krému V-Tox namíchány tak, aby zjemňovaly povrchové vrstvy pokožky. Dodatečné aktivní látky pomáhají stimulovat hlubší vrstvy, obnovují elastin, kolagen a GAGS na úroveň o mnoho let zpět. 

DOPORUČENÍ

Pro profesionální výsledky v domácí péči Linda doporučuje používat V-Tox spolu s Oxygen Mask - kyslíkovou maskou. Ta ihned po aplikaci začne podporovat V-Tox a jeho účinky v hlubších vrstvách epidermisu, tím zvyšuje jeho účinnost na maximum. 

V-Tox lze používat ráno i večer pod jakýkoli Linda Meredith zvláčňující přípravek.

Pro perfektní domácí péči aplikujte jemnou vrstvu na obličej a krk, následně naneste LM Oxygen Mask Kyslíkovou masku a nechte působit.
 

Objem: 50 ml

Číst více