Čakrové ošetření nohou

Čakrové ošetření nohou

Čakrové ošetření nohou je velmi jemná a hluboká relaxační technika, díky které harmonizujeme celý energetický systém těla. Cílem ošetření je hluboká relaxace, zklidnění a nestartování regeneračních procesů v těle. S tím se také spojuje detoxikace organizmu, což je proces, který se přirozeně posiluje právě tím, že se tělo dostává do rovnováhy. 

U nás v Boutique Salonu Maximus jsme jediní v České republice, kteří mají tuto terapii k dospozici. Tím zde děkujeme Romaně Šlézarové, která ji pro nás sestavila.  

Jak probíhá ošetření

Klient leží v relaxované poloze na zádech. Terapeut pracuje na jeho ploskách nohou, kde velmi jemnými dotyky stimuluje jednotlivé "čakrové" oblastni nohy. Při práci používáme překrásné vonné oleje nejvyšší terapeutické kategorie od značky April Aromatics z Německa. U klienta se po dobu ošetření prohlubuje relaxovaný stav, zklidňuje se myšlení, uklidňuje se tepová frekvence. Někteří klienti prožívají vědomé snění, které je popisováno jako stav, kdy si uvědomujete vše kolem a zároveň víte, že vlastně spíte. Jedná se o velmi intenzivní druh odpočinku. 

Celková doba ošetření je 60 minut. 

A slovy naší vracející se klientky Magdy:

"Nejde o to, jak se cítím při ošetření, vracím se proto, jak jsem se cítila potom".

Pro koho je ošetření vhodné

Toto ošetření z hlediska své jemné povahy nemá kontraindikaci a je vhodné pro všechny již od věku dítěte. Naši nejběžnější klienti jsou životním tempem a nároky přetížení lidé produktivního věku. Pracovali jsme ale také s chlapečkem 8 let, kde se v průběhu ošetření výrazně uklidnila jeho hyperaktivita. 

Potřebujete se na chvíli zastavit? Vidět situace, kterým čelíte, z odstupu? Potřebujeme na chvíli vystoupit z hektiky a emocionálního zatížení? Nebo si chcete prostě jen dopřát relaxaci? Tato unikátní terapie je přesně pro vás. Je pro nás všechny.

 

Čakry z pohledu Číny i z pohledu biomodulační medicíny

Každý již jistě někdy slyšel o tzv. čakrách na základě interpretace čínské medicíny. Jedná se o místa na těle, kde do těla proudí energie. Příjem, přeměna a následné předání podnětu a energie dále - to je úlohy tohoto jemného systému v našem těle. Tradiční pojetí učení o čakrách vyznává 7 základních "nejvýznamnějších" míst, některé historické spisy uvádějí počet ař  88.000. To znamená, že na našem tělě není téměř žádné místo, které by nebylo citlivým orgánem pro komunikaci s okolním světem.

Také dnešní biomodulační medicína věděcky potvrzuje existenci významných míst na našem těle, kde je násobně větší citlivost k nervovým podnětům, nachází se zde násobně více neuroreceptorů. Tato místa přesně odpovídají historickým schématům, na kterých je zakresleno sedm hlavních center, tzv. čaker.

"Byla objevena centra, v nichž se koncentruje velké množství téměř všech existujících receptorů molekul emocí.“ říká MUDr. Šula, jediný český lékař, který je členem například britské Královské lékařské komory. "Vědecky je potvrzena existence čaker a meridiánů – energetických drah, se kterými pracuje akupunktura a akupresura. V místech, kde jsou čakry, je vysoká koncentrace nervových buněk a počet jejich receptorů je stonásobně větší než u buněk v jiné anatomické lokalitě těla."

Objednat se na ošetření můžete zde.

Péče o
tělo

V-Tox

V-Tox
PŘÍRODNÍ ALTERNATIVA K BOTOXU

V-Tox, to je přírodní alternativa k Botoxu. Unikátní rostlinný krém je vytvořený tak, aby podpořil relaxaci pleti a uvolnil vrásky. Neuropeptidy, přirozeně derivované z Algae, pomáhají zastavit tvorbu jemných linek, které vznikají neustálou kontrakcí mimických svalů. Výsledkem je živá, hladší a mlaději vypadající pleť, bez efektu zmrzlého obličeje, se kterým jsou spojovány botoxové injekce. Rostlinné extrakty jsou v tomto krému V-Tox namíchány tak, aby zjemňovaly povrchové vrstvy pokožky. Dodatečné aktivní látky pomáhají stimulovat hlubší vrstvy, obnovují elastin, kolagen a GAGS na úroveň o mnoho let zpět. 

DOPORUČENÍ

Pro profesionální výsledky v domácí péči Linda doporučuje používat V-Tox spolu s Oxygen Mask - kyslíkovou maskou. Ta ihned po aplikaci začne podporovat V-Tox a jeho účinky v hlubších vrstvách epidermisu, tím zvyšuje jeho účinnost na maximum. 

V-Tox lze používat ráno i večer pod jakýkoli Linda Meredith zvláčňující přípravek.

Pro perfektní domácí péči aplikujte jemnou vrstvu na obličej a krk, následně naneste LM Oxygen Mask Kyslíkovou masku a nechte působit.
 

Objem: 50 ml

Číst více