Access Bars

Pár slov od tvůrců metody Acces Bars®:

Vědomí je schopnost být v přítomnosti, v každé momentu, bez posuzování sebe nebo kohokoli jiného. Je to schopnost dostat vše, nic neodmítat a vytvářet vše, po čem člověk touží. Cílem Acces Bars je pomoci člověku dostat se do bodu, kde si je dostatčně vědomý, aby mohl dělat ve svém životě změny. 

Metoda navozuje stav hluboké relaxace a maximálního odpočinku v rozmezí jedné hodiny.

Sezení probíhá v relaxované poloze vleže nebo vsedě, jak je každému příjemné. Klient odpočívá, zatímco facilitátor se zlehla dotýká energetických bodů na hlavě a zátylku klienta - tzv. bodů BARS. Po sezení se klient obykle cítí velmi uvolněný a odpočatý, někteří mluví o pocitu osvobození se od starého a o restartu svých myšlenek.

 

KOMPLETNÍ MENU SLUŽEB BOUTIQUE SALONU MAXIMUS NAJDETE ZDE.

Péče o
tělo

V-Tox

V-Tox
PŘÍRODNÍ ALTERNATIVA K BOTOXU

V-Tox, to je přírodní alternativa k Botoxu. Unikátní rostlinný krém je vytvořený tak, aby podpořil relaxaci pleti a uvolnil vrásky. Neuropeptidy, přirozeně derivované z Algae, pomáhají zastavit tvorbu jemných linek, které vznikají neustálou kontrakcí mimických svalů. Výsledkem je živá, hladší a mlaději vypadající pleť, bez efektu zmrzlého obličeje, se kterým jsou spojovány botoxové injekce. Rostlinné extrakty jsou v tomto krému V-Tox namíchány tak, aby zjemňovaly povrchové vrstvy pokožky. Dodatečné aktivní látky pomáhají stimulovat hlubší vrstvy, obnovují elastin, kolagen a GAGS na úroveň o mnoho let zpět. 

DOPORUČENÍ

Pro profesionální výsledky v domácí péči Linda doporučuje používat V-Tox spolu s Oxygen Mask - kyslíkovou maskou. Ta ihned po aplikaci začne podporovat V-Tox a jeho účinky v hlubších vrstvách epidermisu, tím zvyšuje jeho účinnost na maximum. 

V-Tox lze používat ráno i večer pod jakýkoli Linda Meredith zvláčňující přípravek.

Pro perfektní domácí péči aplikujte jemnou vrstvu na obličej a krk, následně naneste LM Oxygen Mask Kyslíkovou masku a nechte působit.
 

Objem: 50 ml

Číst více