Královská organická pedikúra

Královská organická pedikúra

Autor: Helena Szekeres
Publikované: 2018-09-17 17:02:00
 

Organická péče o nohy nabízí klientovi maximální péči o nohy. Základem procedury je přístrojové ošetření nohou, které v různých fázích rozvíjíme díky zařazení kosmetických produktů nejvyšší organické kvality. Součástí je i kosmetická nadstavba (peeling, maska, koupel, masáž). Při této speciální příležitosti pracujeme s výrobky The Organic Foot Company. Jejich formule jsou sestaveny dle holistických zásad a vše je připravované ručně.

Korunkou péče může být lakování unikátními netoxickými laky Nailberry.

V současnosti je náš salon zřejmě jediným místem v ČR, kde můžete zažít organickou pedikúru a kde každá část ošetření je prováděna produkty nejvyšší kvality a v organickém standardu. 

Naší motivací pro zařazení organické péče je v prvé řadě VOLBA ZÁKAZNÍKA. Nepatříme mezi neústupné zastánce jednoho směru, i když právě organická péče je velmi v rezonanci s tím, v co věříme. Chceme nabídnout přidanou hodnotu také tomu, pro koho je významnou hodnotou například  jeho životní styl, stravování či péče o sebe a své okolí.

Trochu více o organické kosmetice se můžete dočíst na našem blogu.

Objednat na ošetření se můžete zde.

V-Tox

V-Tox
PŘÍRODNÍ ALTERNATIVA K BOTOXU

V-Tox, to je přírodní alternativa k Botoxu. Unikátní rostlinný krém je vytvořený tak, aby podpořil relaxaci pleti a uvolnil vrásky. Neuropeptidy, přirozeně derivované z Algae, pomáhají zastavit tvorbu jemných linek, které vznikají neustálou kontrakcí mimických svalů. Výsledkem je živá, hladší a mlaději vypadající pleť, bez efektu zmrzlého obličeje, se kterým jsou spojovány botoxové injekce. Rostlinné extrakty jsou v tomto krému V-Tox namíchány tak, aby zjemňovaly povrchové vrstvy pokožky. Dodatečné aktivní látky pomáhají stimulovat hlubší vrstvy, obnovují elastin, kolagen a GAGS na úroveň o mnoho let zpět. 

DOPORUČENÍ

Pro profesionální výsledky v domácí péči Linda doporučuje používat V-Tox spolu s Oxygen Mask - kyslíkovou maskou. Ta ihned po aplikaci začne podporovat V-Tox a jeho účinky v hlubších vrstvách epidermisu, tím zvyšuje jeho účinnost na maximum. 

V-Tox lze používat ráno i večer pod jakýkoli Linda Meredith zvláčňující přípravek.

Pro perfektní domácí péči aplikujte jemnou vrstvu na obličej a krk, následně naneste LM Oxygen Mask Kyslíkovou masku a nechte působit.
 

Objem: 50 ml

Číst více