Organická (BIO) manikúra

ABSOLUTNÍ MANIKÚRA, ABSOLUTNÍ VÝŽIVA. STVOŘENA NEJEN PRO DOKONALÝ TVAR NEHTŮ, ALE TAKÉ PRO PÉČI O POKOŽKU RUKY.  

Ošetření Organická manikúra zahrnuje stejné kroky jako Královská manikúra. Při tomto ošetření používáme ručně vyráběné produkty Botanicals. 

Ošetření zahrnuje:

  • - úpravu nehtů patentovaným pilníkem
  • - hloubkové vyživení nehtů a jemné odstranění nehtové kůžičky pomocí speciálního a léčivého séra
  • - leštění nehtů, zapravení nehtové výživy do hlubších částí nehtů, aplikace intenzivního vyživujícího oleje jako finální ochranné vrstvy nehtu
  • - exfoliační peeling na ruce Botanicals – mikroabrase, vyhlazení a vyživení do nejhlubších vrstev 
  • - koupel obohacená o hydratační látky
  • - vmasírování Intenzivního hydratačního lotionu do celé oblasti rukou, masáž s prvky relaxační ajurvédské masáže
  • - lakování netoxickými laky Deborah Lippmann
 

Manikúra

V-Tox

V-Tox
PŘÍRODNÍ ALTERNATIVA K BOTOXU

V-Tox, to je přírodní alternativa k Botoxu. Unikátní rostlinný krém je vytvořený tak, aby podpořil relaxaci pleti a uvolnil vrásky. Neuropeptidy, přirozeně derivované z Algae, pomáhají zastavit tvorbu jemných linek, které vznikají neustálou kontrakcí mimických svalů. Výsledkem je živá, hladší a mlaději vypadající pleť, bez efektu zmrzlého obličeje, se kterým jsou spojovány botoxové injekce. Rostlinné extrakty jsou v tomto krému V-Tox namíchány tak, aby zjemňovaly povrchové vrstvy pokožky. Dodatečné aktivní látky pomáhají stimulovat hlubší vrstvy, obnovují elastin, kolagen a GAGS na úroveň o mnoho let zpět. 

DOPORUČENÍ

Pro profesionální výsledky v domácí péči Linda doporučuje používat V-Tox spolu s Oxygen Mask - kyslíkovou maskou. Ta ihned po aplikaci začne podporovat V-Tox a jeho účinky v hlubších vrstvách epidermisu, tím zvyšuje jeho účinnost na maximum. 

V-Tox lze používat ráno i večer pod jakýkoli Linda Meredith zvláčňující přípravek.

Pro perfektní domácí péči aplikujte jemnou vrstvu na obličej a krk, následně naneste LM Oxygen Mask Kyslíkovou masku a nechte působit.
 

Objem: 50 ml

Číst více