Absolutní pedikúra, absolutní výživa

NAŠE MANIKÚRA VYZDVIHUJE PŘIROZENOU KRÁSU VAŠICH RUKOU.
Je to absolutní péče o vaše RUCE. 

 

Pro péči o ruce máme svůj koncept a přesvědčení, že ruce si zaslouží jemnou a šetrnou péči. Velmi dbáme na regenerační ošetření nehtového okolí včetně doporučení, jak se správně postaráte v domácím prostředí tak, aby vaše ruce do další návštěvy neztratily nic ze své zářivé krásy. 

 
Zde si objednejte své ošetření
 
 
 
 

 
Vybírat můžete z více druhů ošetření. 
 
Královská manikúra
Naše Královská manikúra je vlajkovou lodí v péči o ruce. Procedura s krásnými výsledky, která zahrnuje nejen péči o nehty, ale o hřbety rukou, které revitalizujeme skělými produkty od Deborah Lippmann. Pro toto ošetření používáme ekluzivní kosmetiku s veganským složením od Deborah Lippmann. Péči korunujeme jejími netoxickými laky na nehty. Prostě od nás dostáváte to nejlepší, co je možné. 
 
Organická (BIO) manikúra

Organická (BIO) péče o ruce nabízí klientovi maximální péči s ohledem na kvalitu použitých ingrediencí. Součástí procedury je i kosmetická nadstavba (peeling, maska, koupel, masáž). Při této speciální příležitosti pracujeme s výrobky Botanicals. Jejich složení je sestaveno dle holistických zásad a s ohledem na specifické potřeby pokožky rukou.  Všechny produkty jsou vyráběné ručně, s láskou a zaujetím pro přirozeně krásné ruce.

Jsme hrdí na to, že Boutique Salon Maximus je v současnosti jedno z mála míst v České republice, kde můžete zažít organickou manikúru nejvyšší kvality. 
 
 

 
 

Manikúra

V-Tox

V-Tox
PŘÍRODNÍ ALTERNATIVA K BOTOXU

V-Tox, to je přírodní alternativa k Botoxu. Unikátní rostlinný krém je vytvořený tak, aby podpořil relaxaci pleti a uvolnil vrásky. Neuropeptidy, přirozeně derivované z Algae, pomáhají zastavit tvorbu jemných linek, které vznikají neustálou kontrakcí mimických svalů. Výsledkem je živá, hladší a mlaději vypadající pleť, bez efektu zmrzlého obličeje, se kterým jsou spojovány botoxové injekce. Rostlinné extrakty jsou v tomto krému V-Tox namíchány tak, aby zjemňovaly povrchové vrstvy pokožky. Dodatečné aktivní látky pomáhají stimulovat hlubší vrstvy, obnovují elastin, kolagen a GAGS na úroveň o mnoho let zpět. 

DOPORUČENÍ

Pro profesionální výsledky v domácí péči Linda doporučuje používat V-Tox spolu s Oxygen Mask - kyslíkovou maskou. Ta ihned po aplikaci začne podporovat V-Tox a jeho účinky v hlubších vrstvách epidermisu, tím zvyšuje jeho účinnost na maximum. 

V-Tox lze používat ráno i večer pod jakýkoli Linda Meredith zvláčňující přípravek.

Pro perfektní domácí péči aplikujte jemnou vrstvu na obličej a krk, následně naneste LM Oxygen Mask Kyslíkovou masku a nechte působit.
 

Objem: 50 ml

Číst více