Hledání

Linda Meredith :: Hydratace

Linda Meredith - Hydrating Gel / Gommage - Hydratační gel / Gommage peeling,

Linda Meredith - Hydrating Gel / Gommage - Hydratační gel / Gommage peeling

Linda Meredith » Hydratace

JEMNÝ GELOVÝ PEELING PRO EXFOLIACI A HYDRATACI PLETI. Na trhu existuje mnoho produktů pro exfoliaci, ale žádný z nich se nezaměřuje na redukci jemných linek a vrásek. Tento Hydrating ...
Kat. kod: 0525
Cena s DPH: 1 220 Kč

Kosmetiku můžete vyzkoušet zakoupením 5 ml vzorku. Jeho cenu Vám odečteme z budoucího nákupu standardních balení kosmetiky.

Linda Meredith - Hydrating Mist - Hydratační mlha,

Linda Meredith - Hydrating Mist - Hydratační mlha

Linda Meredith » Hydratace

VYTVOŘENÁ K OKAMŽITÉ HYDRATACI PLETI PO ČIŠTĚNÍ Hydrating Mist - Hydratační mlha je lotion bez obsahu alkoholu, které ihned obnovuje hydrataci pleti po čištění. Patří k ...
Kat. kod: 0524
Cena s DPH: 1 050 Kč

Kosmetiku můžete vyzkoušet zakoupením 5 ml vzorku. Jeho cenu Vám odečteme z budoucího nákupu standardních balení kosmetiky.

V-Tox

V-Tox
PŘÍRODNÍ ALTERNATIVA K BOTOXU

V-Tox, to je přírodní alternativa k Botoxu. Unikátní rostlinný krém je vytvořený tak, aby podpořil relaxaci pleti a uvolnil vrásky. Neuropeptidy, přirozeně derivované z Algae, pomáhají zastavit tvorbu jemných linek, které vznikají neustálou kontrakcí mimických svalů. Výsledkem je živá, hladší a mlaději vypadající pleť, bez efektu zmrzlého obličeje, se kterým jsou spojovány botoxové injekce. Rostlinné extrakty jsou v tomto krému V-Tox namíchány tak, aby zjemňovaly povrchové vrstvy pokožky. Dodatečné aktivní látky pomáhají stimulovat hlubší vrstvy, obnovují elastin, kolagen a GAGS na úroveň o mnoho let zpět. 

DOPORUČENÍ

Pro profesionální výsledky v domácí péči Linda doporučuje používat V-Tox spolu s Oxygen Mask - kyslíkovou maskou. Ta ihned po aplikaci začne podporovat V-Tox a jeho účinky v hlubších vrstvách epidermisu, tím zvyšuje jeho účinnost na maximum. 

V-Tox lze používat ráno i večer pod jakýkoli Linda Meredith zvláčňující přípravek.

Pro perfektní domácí péči aplikujte jemnou vrstvu na obličej a krk, následně naneste LM Oxygen Mask Kyslíkovou masku a nechte působit.
 

Objem: 50 ml

Číst více