V-Tox Oxygen terapie LM

V-tox oxygen terapie linda meredith

Linda Meredith vyvinula alternativní ošetření k Botoxu. Neinvazivní, šetrné, velmi účinné. 

Toto ošetření bylo vytvořeno pro klienty, kteří nechtějí podstoupit invazivní ošetření, kdy je do pleti vpichován toxin a přesto chtějí zlepšit vzhled své pleti, která již vytváří hlubší vrásky bez ohledu na věk. 

Při ošetření je používána jak kyslíková terapie, tak produkt V-Tox, která je přírodní alternativou k Botoxu a je speciálně zapravován do pleti tak, aby působil v nejhlubších vrstvách pleti. 

Nejlepších výsledků dosahujeme při aplikaci šesti na sebe navazujících ošetření. Výsledek vydrží po dobu několika následujících měsíců. Ošetření může být podpořeno domácí péči s produktem V-Tox, který budete lokálně aplikovat pod finální krém. 

Ošetření je vhodné také pro těhotné ženy. 

OBJEDNAT NA OŠETŘENÍ SE MŮŽETE ZDE.

Kosmetika

V-Tox

V-Tox
PŘÍRODNÍ ALTERNATIVA K BOTOXU

V-Tox, to je přírodní alternativa k Botoxu. Unikátní rostlinný krém je vytvořený tak, aby podpořil relaxaci pleti a uvolnil vrásky. Neuropeptidy, přirozeně derivované z Algae, pomáhají zastavit tvorbu jemných linek, které vznikají neustálou kontrakcí mimických svalů. Výsledkem je živá, hladší a mlaději vypadající pleť, bez efektu zmrzlého obličeje, se kterým jsou spojovány botoxové injekce. Rostlinné extrakty jsou v tomto krému V-Tox namíchány tak, aby zjemňovaly povrchové vrstvy pokožky. Dodatečné aktivní látky pomáhají stimulovat hlubší vrstvy, obnovují elastin, kolagen a GAGS na úroveň o mnoho let zpět. 

DOPORUČENÍ

Pro profesionální výsledky v domácí péči Linda doporučuje používat V-Tox spolu s Oxygen Mask - kyslíkovou maskou. Ta ihned po aplikaci začne podporovat V-Tox a jeho účinky v hlubších vrstvách epidermisu, tím zvyšuje jeho účinnost na maximum. 

V-Tox lze používat ráno i večer pod jakýkoli Linda Meredith zvláčňující přípravek.

Pro perfektní domácí péči aplikujte jemnou vrstvu na obličej a krk, následně naneste LM Oxygen Mask Kyslíkovou masku a nechte působit.
 

Objem: 50 ml

Číst více