Natural Algae LM

NATURAL ALGAE KOSMETICKÉ OŚETŔENÍ LINDA MEREDITH - novinka

Nové ošetření v našem portfoliu. Kromě Londýnského Mandarin Orieantals Spa jsme první na světe, kdo ho dělá. novinka

Ošetření NATURAL ALGAE bylo vytvořeno pro detoxikaci a obnovení rovnováhy v pleti. Přesto že kosmetika Linda Meredith je skvělá detoxikačních procesech, u tohoto ošetření jde ještě dál. Nabízí nový přístup k problémům pleti, které nám způsobuje dopad životního prostředí a městkého stylu života. 

Algae masážní gel, maska a speciální aktivátor s výtažky z červené Algae se postarají o zásadní zpevnění pleti, sjednocení tónu a lifting už během prvního ošetření. 

Ošetření je jemné, rozmazlí Vás a jako bonus Vám nabídne nádherné přirozené vůně.

OBJEDNAT NA OŠETŘENÍ SE MŮŽETE ZDE.

Kosmetika

V-Tox

V-Tox
PŘÍRODNÍ ALTERNATIVA K BOTOXU

V-Tox, to je přírodní alternativa k Botoxu. Unikátní rostlinný krém je vytvořený tak, aby podpořil relaxaci pleti a uvolnil vrásky. Neuropeptidy, přirozeně derivované z Algae, pomáhají zastavit tvorbu jemných linek, které vznikají neustálou kontrakcí mimických svalů. Výsledkem je živá, hladší a mlaději vypadající pleť, bez efektu zmrzlého obličeje, se kterým jsou spojovány botoxové injekce. Rostlinné extrakty jsou v tomto krému V-Tox namíchány tak, aby zjemňovaly povrchové vrstvy pokožky. Dodatečné aktivní látky pomáhají stimulovat hlubší vrstvy, obnovují elastin, kolagen a GAGS na úroveň o mnoho let zpět. 

DOPORUČENÍ

Pro profesionální výsledky v domácí péči Linda doporučuje používat V-Tox spolu s Oxygen Mask - kyslíkovou maskou. Ta ihned po aplikaci začne podporovat V-Tox a jeho účinky v hlubších vrstvách epidermisu, tím zvyšuje jeho účinnost na maximum. 

V-Tox lze používat ráno i večer pod jakýkoli Linda Meredith zvláčňující přípravek.

Pro perfektní domácí péči aplikujte jemnou vrstvu na obličej a krk, následně naneste LM Oxygen Mask Kyslíkovou masku a nechte působit.
 

Objem: 50 ml

Číst více