Královská kosmetika LM

Královská kosmetika LINDA MEREDITH

Linda toto ošetření nazývá "Haute Couture", což v kosmetice chápeme jako individuálně navržené pro každého klienta. Po očištění pleti a důkladné diagnostice jsou pojmenovány problémy pleti, na které se v následujícím ošetření kosmetička - terapeutka zaměřuje. Pomocí produktů LM jemně otevíráme a připravujeme pleť. Po hloubkovém očištění pleti následuje mikro - glykolické sérum, které odstraňuje mrtvou vrstvu pokožky and znovu čistí pleť hluboce pod povrch. Antibakteriální efekt tohoto séra podporuje redukci každodenních drobných nedokonalostí. Odstraněním odumřelých buněk se pleť zjemňuje a s ní se ihned vypínají drobné vrásky a linky. Následuje individuální péče dle potřeb pleti, zakončená masáží a maskou. 

O pověstný výsledek ošetření Linda Meredith kosmetikou se starají jak špičkové produkty Linda Meredith, tak rovněž naladěný přístup kosmetičky - terapeutky, na který Linda tolik apeluje. Toto chápání péče je signifikantní a  podstatné pro péči Linda Meredith a dotváří holistický přístup k péči o pleť.

OBJEDNAT NA OŠETŘENÍ SE MŮŽETE ZDE.

Kosmetika

V-Tox

V-Tox
PŘÍRODNÍ ALTERNATIVA K BOTOXU

V-Tox, to je přírodní alternativa k Botoxu. Unikátní rostlinný krém je vytvořený tak, aby podpořil relaxaci pleti a uvolnil vrásky. Neuropeptidy, přirozeně derivované z Algae, pomáhají zastavit tvorbu jemných linek, které vznikají neustálou kontrakcí mimických svalů. Výsledkem je živá, hladší a mlaději vypadající pleť, bez efektu zmrzlého obličeje, se kterým jsou spojovány botoxové injekce. Rostlinné extrakty jsou v tomto krému V-Tox namíchány tak, aby zjemňovaly povrchové vrstvy pokožky. Dodatečné aktivní látky pomáhají stimulovat hlubší vrstvy, obnovují elastin, kolagen a GAGS na úroveň o mnoho let zpět. 

DOPORUČENÍ

Pro profesionální výsledky v domácí péči Linda doporučuje používat V-Tox spolu s Oxygen Mask - kyslíkovou maskou. Ta ihned po aplikaci začne podporovat V-Tox a jeho účinky v hlubších vrstvách epidermisu, tím zvyšuje jeho účinnost na maximum. 

V-Tox lze používat ráno i večer pod jakýkoli Linda Meredith zvláčňující přípravek.

Pro perfektní domácí péči aplikujte jemnou vrstvu na obličej a krk, následně naneste LM Oxygen Mask Kyslíkovou masku a nechte působit.
 

Objem: 50 ml

Číst více