Hyaluronová terapie LM

hyaluronová terapie linda meredith

Toto komplexní ošetření kombinuje kyslíkovou terapii ve vazbě s hyaluronovou terapií. Jedná se o intenzivní péči, která startuje ozdravné procesy v pleti a silně redukuje vrásky. 

Kyslík působí v naší pleti jako velmi ozdravující element a jeho vpravování do hlubších vrstev pleti silně podporuje buněčnou regeneraci. Po aplikaci kyslíkové terapie je pleť viditelně prozářená, jemné linky vymizí, vrásky jsou viditelně redukovány. Aby kyslíková terapie skutečně fungovala, vyvinula Linda Meredith sérum, které - ve spojení s kyslíkem - v hlubších vrstvách pokožky pozvolna uvolňuje léčivé složky. 

Oxygen terapie Linda Meredith je unikátní tím, že kombinuje kyslík v medicínské kvalitě a vitamíny obohacené sérum. Běžný vzduch obsahuje 75% dusíku a 20,8% kyslíku a díky přístroji Linda Meredith je ve speciálním filtru dusík přeměňován na kyslík a v 96% koncentraci vpravován do pleti. 

Nejlepších výsledků dosahujeme při aplikaci šesti na sebe navazujících ošetření. Výsledek vydrží po dobu několika následujících měsíců. Ošetření může být podpořeno domácí péči s produktem LM2, který je retailovou alternativou k profesionálnímu séru, které se používá při tomto druhu ošetření. 

OBJEDNAT NA OŠETŘENÍ SE MŮŽETE ZDE.

 

 

Kosmetika

V-Tox

V-Tox
PŘÍRODNÍ ALTERNATIVA K BOTOXU

V-Tox, to je přírodní alternativa k Botoxu. Unikátní rostlinný krém je vytvořený tak, aby podpořil relaxaci pleti a uvolnil vrásky. Neuropeptidy, přirozeně derivované z Algae, pomáhají zastavit tvorbu jemných linek, které vznikají neustálou kontrakcí mimických svalů. Výsledkem je živá, hladší a mlaději vypadající pleť, bez efektu zmrzlého obličeje, se kterým jsou spojovány botoxové injekce. Rostlinné extrakty jsou v tomto krému V-Tox namíchány tak, aby zjemňovaly povrchové vrstvy pokožky. Dodatečné aktivní látky pomáhají stimulovat hlubší vrstvy, obnovují elastin, kolagen a GAGS na úroveň o mnoho let zpět. 

DOPORUČENÍ

Pro profesionální výsledky v domácí péči Linda doporučuje používat V-Tox spolu s Oxygen Mask - kyslíkovou maskou. Ta ihned po aplikaci začne podporovat V-Tox a jeho účinky v hlubších vrstvách epidermisu, tím zvyšuje jeho účinnost na maximum. 

V-Tox lze používat ráno i večer pod jakýkoli Linda Meredith zvláčňující přípravek.

Pro perfektní domácí péči aplikujte jemnou vrstvu na obličej a krk, následně naneste LM Oxygen Mask Kyslíkovou masku a nechte působit.
 

Objem: 50 ml

Číst více