Expresní ošetření LM

Expresní ošetření Linda Meredith 

Linda Meredith vyvinula toto ošetření pro klienty, kteří potřebují ošetření během rychlého pracovního dne - pro všechny důvody, které si lze představit. Expresní ošetření přináší hydrataci a osvěžení. Výsledek je okamžitý, proto ho klienti navštěvují i mezi důležitými schůzkami či před večerní akcí, kde se chtějí cítit ve své kůži dobře. Po domluvě s klientem lze při ošetření použít také kyslíkovou terapii, pleť ihned získává zpět zdravý tonus a jemnost. 

OBJEDNAT NA OŠETŘENÍ SE MŮŽETE ZDE.

Kosmetika

V-Tox

V-Tox
PŘÍRODNÍ ALTERNATIVA K BOTOXU

V-Tox, to je přírodní alternativa k Botoxu. Unikátní rostlinný krém je vytvořený tak, aby podpořil relaxaci pleti a uvolnil vrásky. Neuropeptidy, přirozeně derivované z Algae, pomáhají zastavit tvorbu jemných linek, které vznikají neustálou kontrakcí mimických svalů. Výsledkem je živá, hladší a mlaději vypadající pleť, bez efektu zmrzlého obličeje, se kterým jsou spojovány botoxové injekce. Rostlinné extrakty jsou v tomto krému V-Tox namíchány tak, aby zjemňovaly povrchové vrstvy pokožky. Dodatečné aktivní látky pomáhají stimulovat hlubší vrstvy, obnovují elastin, kolagen a GAGS na úroveň o mnoho let zpět. 

DOPORUČENÍ

Pro profesionální výsledky v domácí péči Linda doporučuje používat V-Tox spolu s Oxygen Mask - kyslíkovou maskou. Ta ihned po aplikaci začne podporovat V-Tox a jeho účinky v hlubších vrstvách epidermisu, tím zvyšuje jeho účinnost na maximum. 

V-Tox lze používat ráno i večer pod jakýkoli Linda Meredith zvláčňující přípravek.

Pro perfektní domácí péči aplikujte jemnou vrstvu na obličej a krk, následně naneste LM Oxygen Mask Kyslíkovou masku a nechte působit.
 

Objem: 50 ml

Číst více