Kosmetika

unikátní regenerační ošetření pleti S KOSMETIKOU LINDA MEREDITH s okamžitými výsledky. 
Vybrat si můžete z několika druhů ošetření.
VŠECHNA OŠETŘENÍ JSOU VHODNÁ TAKÉ PRO MUŽE. 

 

Kosmetika Linda Meredith se řadí mezi nejlepší kosmetiky světa jak z hlediska výsledku, tak kvalitou složení. Všechny kosmetické procedury jsou provázené jemným přístupem se zaměřením na výsledek. Kromě skvělých produktů jsou ošetření charakteristická hloubkou lidského doteku s minimálním použitím mechanických pomůcek či přístrojů, které by byly v přímém kontaktu s pletí. Lidský dotek je v kosmetice zázračný. Pomalé tahy na hranici meditace umožňují terapeutovi poskytnout klientovi stoprocentní pozornost a naladění. 

 

ZDE SI Objednejte své ošeTření

 

 

 

Kosmetické ošetření NATURAL ALGAE - novinka

Nové ošetření v našem portfoliu. Kromě Londýnského Mandarin Orieantals Spa jsme první na světě, kdo ho dělá.

Ošetření NATURAL ALGAE bylo vytvořeno pro detoxikaci a obnovení rovnováhy v pleti. Přesto že kosmetika Linda Meredith je skvělá detoxikačních procesech, u tohoto ošetření jde ještě dál. Nabízí nový přístup k problémům pleti, které nám způsobuje dopad životního prostředí a městkého stylu života. 

Algae masážní gel, maska a speciální aktivátor s výtažky z červené Algae se postarají o zásadní zpevnění pleti, sjednocení tónu a lifting už během prvního ošetření. 

Ošetření je jemné, rozmazlí Vás a jako bonus Vám nabídne nádherné přirozené vůně.

Královská kosmetika 

Komplexní kosmetická péče, skutečně stavěná na míru potřebám Vaší pleti. Ošetření obsahuje jemné hluboké čištění pleti, masáž a další ošetření luxusními přípravky, masku a ošetření obličeje kyslíkem. 

Ošetření je vhodné pro každou pleť. Silně doplňuje výživu do hlubokých vrstev pokožky a vyrovnává silnější nerovnováhy.

Oxygenová terapie

Jde o ošetření kyslíkem za použití patentovaného séra. Výsledkem ošetření je zářivá, silně hydratovaná a liftovaná pleť. Ošetření doporučujeme také pro business klientelu. Skvěle Vás prozáří před důležitou schůzkou, večeří, při kongresu, prostě všude tam, kde chcete vypadat odpočatě a svěže. 

Hyaluronová a kolagenová terapie

Naše specialitky se skvělými výsledky, obzvlášť pokud se absolvují v kůře 3 až 6 ošetření. Výsledkem je hydratace pleti do hlubších vrstev, tím se podporuje vlastní kolagen, pevnost, hladkost a pružnost pleti. 

 

      
Součástí každého ošetření je:

- diagnostika pleti a momentálních či dlouhodobých potřeb

- nastavení ošetření tak, abychom vyrovnali aktuální nerovnováhy pleti

- nastavení správné domácí péče se zaměřením na výsledky

 

Naše kosmetická ošetření a jejich výsledky mají tři pilíře:

- špičkovou světovou kosmetiku Linda Meredith

- přístup a naše znalosti o lidském těle, které podporují to, aby vaše přirozená krása znovu zazářila

- maximálně chráněný soukromý prostor, ve kterém naše ošetření poskytujeme

 

 

 


 

 

 

 

 

Kosmetika

V-Tox

V-Tox
PŘÍRODNÍ ALTERNATIVA K BOTOXU

V-Tox, to je přírodní alternativa k Botoxu. Unikátní rostlinný krém je vytvořený tak, aby podpořil relaxaci pleti a uvolnil vrásky. Neuropeptidy, přirozeně derivované z Algae, pomáhají zastavit tvorbu jemných linek, které vznikají neustálou kontrakcí mimických svalů. Výsledkem je živá, hladší a mlaději vypadající pleť, bez efektu zmrzlého obličeje, se kterým jsou spojovány botoxové injekce. Rostlinné extrakty jsou v tomto krému V-Tox namíchány tak, aby zjemňovaly povrchové vrstvy pokožky. Dodatečné aktivní látky pomáhají stimulovat hlubší vrstvy, obnovují elastin, kolagen a GAGS na úroveň o mnoho let zpět. 

DOPORUČENÍ

Pro profesionální výsledky v domácí péči Linda doporučuje používat V-Tox spolu s Oxygen Mask - kyslíkovou maskou. Ta ihned po aplikaci začne podporovat V-Tox a jeho účinky v hlubších vrstvách epidermisu, tím zvyšuje jeho účinnost na maximum. 

V-Tox lze používat ráno i večer pod jakýkoli Linda Meredith zvláčňující přípravek.

Pro perfektní domácí péči aplikujte jemnou vrstvu na obličej a krk, následně naneste LM Oxygen Mask Kyslíkovou masku a nechte působit.
 

Objem: 50 ml

Číst více