Pracujeme s kosmetickými produkty značky Linda Meredith z Londýna.
 

Tato výjimečně talentovaná žena vytvořila výjimečnou kolekci kosmetiky, která nám umožňuje podpořit pleť, aby se znovu dostala do vlastní rovnováhy a do maximální kondice. 

Po několikaleté zkušenosti a také referencích našich klientů můžeme říct, že kosmetika Linda Meredith skutečně přináší výsledky.

 

KDE DOSAHUJEME VÝBORNÝCH VÝSLEDKŮ:

- hydratace pleti a lifting pro ústup jemných linek 

- projevy akné nebo zánětlivých procesů v dospělém věku

- řešení pigmentových skvrn 

- obnova pružnost pleti po padesátce, významné zpevnění kontur 

- posílení cévních stěn pro ústup žilek

- eliminace hlubších vrásek unikátními produkty od Lindy Meredith (V-Tox, LM1 a hyaluronová terapie)

 

 

 

 

Kosmetika

V-Tox

V-Tox
PŘÍRODNÍ ALTERNATIVA K BOTOXU

V-Tox, to je přírodní alternativa k Botoxu. Unikátní rostlinný krém je vytvořený tak, aby podpořil relaxaci pleti a uvolnil vrásky. Neuropeptidy, přirozeně derivované z Algae, pomáhají zastavit tvorbu jemných linek, které vznikají neustálou kontrakcí mimických svalů. Výsledkem je živá, hladší a mlaději vypadající pleť, bez efektu zmrzlého obličeje, se kterým jsou spojovány botoxové injekce. Rostlinné extrakty jsou v tomto krému V-Tox namíchány tak, aby zjemňovaly povrchové vrstvy pokožky. Dodatečné aktivní látky pomáhají stimulovat hlubší vrstvy, obnovují elastin, kolagen a GAGS na úroveň o mnoho let zpět. 

DOPORUČENÍ

Pro profesionální výsledky v domácí péči Linda doporučuje používat V-Tox spolu s Oxygen Mask - kyslíkovou maskou. Ta ihned po aplikaci začne podporovat V-Tox a jeho účinky v hlubších vrstvách epidermisu, tím zvyšuje jeho účinnost na maximum. 

V-Tox lze používat ráno i večer pod jakýkoli Linda Meredith zvláčňující přípravek.

Pro perfektní domácí péči aplikujte jemnou vrstvu na obličej a krk, následně naneste LM Oxygen Mask Kyslíkovou masku a nechte působit.
 

Objem: 50 ml

Číst více