linda meredith - královna péče o obličej

Linda Meredith pracuje v kosmetickém průmyslu více jak 40 let. V průběhu let pozorovala dramatické změny na pleti lidí a zabývala se příčinami těchto změn.  Došla k závěru, že klíčovým faktorem je rostoucí toxicita prostředí, fenomén posledních šedesáti let.

Chemické látky, konzervanty a hormony jsou dnes součástí každodenního života a mají zásadní dopad i na naši pleť. Většina současných produktů není vytvořena tak, aby korespondovala se skutečnými potřebami pleti. Následují jen stále stejný scénář péče podle typů pleti a klienti tak mají jen jednu volbu. Ano, typy pleti skutečně existují, ale chování pouze podle jejich rozlišování přestalo být pro péči o pleť vyhovující. Z tohoto důvodu bylo potřeba vyvinout nový koncept. 

Profesionální koncept péče od Lindy Meredith byl vytvořen tak, aby se vypořádal se skutečnými problémy pleti, nejen s druhy pleti, jak je známe podle definice. Celá produktová řada byla vyvinuta tak, aby každý produkt podporoval rovnováhu pleti a řešil její individuální potřeby. Všichni známe, že se někdy cítíme unavení a to se projevuje na naší pleti, jiné dny objevíme suchá místečka nebo pnoucí pokožku, jindy se může objevit začervenání nebo jiná nerovnováha. Proměnlivost potřeb pleti se promítá do kosmetiky Linda Meredith. Každý produkt je založen na světově unikátní formuli a cílem každého produktu je uvádět pleť znovu do rovnováhy. 

O PRODUKTECH

Produktové portfolio Linda Meredith je postaveno na malém počtu špičkových produktů. Každý krém, sérum nebo gel obsahuje ingredience tak, aby řešil specifické problémy pleti. Unikátní formule a vysoký obsah aktivních látek - to je kouzlo produktů péče o pleť Lindy Meredith. 

Aktivní ingredience nalezneme v mnoha produktech na trhu, nicméně jejich podíl bývá zanedbatelný. Jediný způsob, jak má klient šanci to ověřit, je vyzkoušet produkty na vlastní kůži a vidět výsledek. Linda Meredith zaručuje, že její produkty obsahují nejvhodnější nebo maximální možné množství těchto ingrediencí a její výsledky hovoří za vše. 

Produkty navíc neobsahují nežádoucí chemické látky či parabeny.

To vše dělá z Lindy Meredith přední inovátorku kosmetického průmyslu 21. století. 

O KLIENTECH, KTEŘÍ JSOU STÁLE NA OČÍCH

V dnešním světě, kde vládnou média, je na všechny veřejné osoby vyvíjen velký tlak také ohledně jejich vzhledu. Jsou neustále v hledáčku fotografů a svět považuje za povinnost, aby vypadali stále skvěle. To nutí hvězdy uměleckého nebe, aby jednoduše hledaly to nejlepší - jak v módě, ve stylingu, tak v péči o pleť.

Péče Lindy Meredith se těší této pověsti a seznam jejích klientů je jako přehlídka na holywoodském červeném koberci.  Tak jako tyto světové celebrity věří, že péče Lindy Meredith je tou nejlepší, tak i my sdílíme toto přesvědčení a u nás v Boutique Salonu Maximus Vám nabízíme péči z rukou terapeutek, vyškolených přímo Lindou. 

 

Kosmetika

V-Tox

V-Tox
PŘÍRODNÍ ALTERNATIVA K BOTOXU

V-Tox, to je přírodní alternativa k Botoxu. Unikátní rostlinný krém je vytvořený tak, aby podpořil relaxaci pleti a uvolnil vrásky. Neuropeptidy, přirozeně derivované z Algae, pomáhají zastavit tvorbu jemných linek, které vznikají neustálou kontrakcí mimických svalů. Výsledkem je živá, hladší a mlaději vypadající pleť, bez efektu zmrzlého obličeje, se kterým jsou spojovány botoxové injekce. Rostlinné extrakty jsou v tomto krému V-Tox namíchány tak, aby zjemňovaly povrchové vrstvy pokožky. Dodatečné aktivní látky pomáhají stimulovat hlubší vrstvy, obnovují elastin, kolagen a GAGS na úroveň o mnoho let zpět. 

DOPORUČENÍ

Pro profesionální výsledky v domácí péči Linda doporučuje používat V-Tox spolu s Oxygen Mask - kyslíkovou maskou. Ta ihned po aplikaci začne podporovat V-Tox a jeho účinky v hlubších vrstvách epidermisu, tím zvyšuje jeho účinnost na maximum. 

V-Tox lze používat ráno i večer pod jakýkoli Linda Meredith zvláčňující přípravek.

Pro perfektní domácí péči aplikujte jemnou vrstvu na obličej a krk, následně naneste LM Oxygen Mask Kyslíkovou masku a nechte působit.
 

Objem: 50 ml

Číst více