Produkty Linda Meredith

Produktové portfolio Linda Meredith je postaveno na malém počtu špičkových produktů. Každý produkt obsahuje ingredience tak, aby řešil specifické problémy pleti. Unikátní formule a vysoký obsah aktivních látek - to je kouzlo produktů péče o pleť Lindy Meredith. 

Aktivní ingredience nalezneme v mnoha produktech na trhu, nicméně jejich podíl bývá zanedbatelný. Jediný způsob, jak má klient šanci to ověřit, je vyzkoušet produkty na vlastní kůži a vidět výsledek. Linda Meredith zaručuje, že její produkty obsahují nejvhodnější nebo maximální možné množství těchto ingrediencí a její výsledky hovoří za vše. 

Produkty navíc neobsahují nežádoucí chemické látky či parabeny. To vše dělá z Lindy Meredith přední inovátorku kosmetického průmyslu 21. století. 

 

Podrobnější informace o jednotlivých produktech nebo možnost jejich nákupu najdete zde.

Kosmetické ošetření
Linda Meredith

Dárky z celého světa

Dárky z celého světa

Vybrali jsme pro Vás kolekci těch nejkouzelnějších difuzérů, svíček a kosmetiky pro Váš každodenní rituál či jako nevšední dárek. Skvělá kvalita, úžasné vůně, překrásné balení - to je zážitek pro všechny smysly. Vše si můžete osobně vyzkoušet u nás v salonu. 

V-Tox

V-Tox
PŘÍRODNÍ ALTERNATIVA K BOTOXU

V-Tox, to je přírodní alternativa k Botoxu. Unikátní rostlinný krém je vytvořený tak, aby podpořil relaxaci pleti a uvolnil vrásky. Neuropeptidy, přirozeně derivované z Algae, pomáhají zastavit tvorbu jemných linek, které vznikají neustálou kontrakcí mimických svalů. Výsledkem je živá, hladší a mlaději vypadající pleť, bez efektu zmrzlého obličeje, se kterým jsou spojovány botoxové injekce. Rostlinné extrakty jsou v tomto krému V-Tox namíchány tak, aby zjemňovaly povrchové vrstvy pokožky. Dodatečné aktivní látky pomáhají stimulovat hlubší vrstvy, obnovují elastin, kolagen a GAGS na úroveň o mnoho let zpět. 

DOPORUČENÍ

Pro profesionální výsledky v domácí péči Linda doporučuje používat V-Tox spolu s Oxygen Mask - kyslíkovou maskou. Ta ihned po aplikaci začne podporovat V-Tox a jeho účinky v hlubších vrstvách epidermisu, tím zvyšuje jeho účinnost na maximum. 

V-Tox lze používat ráno i večer pod jakýkoli Linda Meredith zvláčňující přípravek.

Pro perfektní domácí péči aplikujte jemnou vrstvu na obličej a krk, následně naneste LM Oxygen Mask Kyslíkovou masku a nechte působit.
 

Objem: 50 ml

Číst více