Linda Meredith - menu ošetření

LINDA MEREDITH - královna v péči o pleť

Specialistka na "Haute Beauty" péči o pleť je často spojována se jmény jako Madonna, Gwyneth Paltrow, Colin Firth, Jude Law a dalšími tvářemi uměleckých hvězd. Pravidelně připravuje klienty také na defilé na "červeném koberci" či na slavnostní premiéry. Taková péče začíná až několik týdnů před událostí, kdy je pleť detoxikována a intenzivně vyživována. Výsledkem je "camera ready" pleť, která hvězdám dovoluje zářit ve světle, které pak obletí svět. 

Mateřský salón Lindy Meredith se diskrétně skrývá za obchodním domem Harrods v Londýně. Nejen hvězdy, ale i obyčejné ženy z celého světa putují za její péčí, kde zažijí soukromí, skromný prostor a kde se nestaví na odiv architektonická opulence, ale v popředí je kvalita služby, intimita a skutečné naladění. 

Srdečně Vás zveme do prvního salónu v České republice. Linda si nás vybrala právě proto, že si rozumíme v tom, co je pro nás důležité v péči o klienta. Těšíme se na setkání. 

 

Kosmetické ošetření
Linda Meredith

Dárky z celého světa

Dárky z celého světa

Vybrali jsme pro Vás kolekci těch nejkouzelnějších difuzérů, svíček a kosmetiky pro Váš každodenní rituál či jako nevšední dárek. Skvělá kvalita, úžasné vůně, překrásné balení - to je zážitek pro všechny smysly. Vše si můžete osobně vyzkoušet u nás v salonu. 

V-Tox

V-Tox
PŘÍRODNÍ ALTERNATIVA K BOTOXU

V-Tox, to je přírodní alternativa k Botoxu. Unikátní rostlinný krém je vytvořený tak, aby podpořil relaxaci pleti a uvolnil vrásky. Neuropeptidy, přirozeně derivované z Algae, pomáhají zastavit tvorbu jemných linek, které vznikají neustálou kontrakcí mimických svalů. Výsledkem je živá, hladší a mlaději vypadající pleť, bez efektu zmrzlého obličeje, se kterým jsou spojovány botoxové injekce. Rostlinné extrakty jsou v tomto krému V-Tox namíchány tak, aby zjemňovaly povrchové vrstvy pokožky. Dodatečné aktivní látky pomáhají stimulovat hlubší vrstvy, obnovují elastin, kolagen a GAGS na úroveň o mnoho let zpět. 

DOPORUČENÍ

Pro profesionální výsledky v domácí péči Linda doporučuje používat V-Tox spolu s Oxygen Mask - kyslíkovou maskou. Ta ihned po aplikaci začne podporovat V-Tox a jeho účinky v hlubších vrstvách epidermisu, tím zvyšuje jeho účinnost na maximum. 

V-Tox lze používat ráno i večer pod jakýkoli Linda Meredith zvláčňující přípravek.

Pro perfektní domácí péči aplikujte jemnou vrstvu na obličej a krk, následně naneste LM Oxygen Mask Kyslíkovou masku a nechte působit.
 

Objem: 50 ml

Číst více