Klientela Lindy Meredith

V dnešním světě, kde vládnou média, je na všechny veřejné osoby vyvíjen velký tlak také ohledně jejich vzhledu. Jsou neustále v hledáčku fotografů a svět považuje za povinnost, aby vypadali stále skvěle. To nutí hvězdy uměleckého nebe, aby jednoduše hledaly to nejlepší - jak v módě, ve stylingu, tak v péči o pleť.

Péče Lindy Meredith se těší této pověsti a seznam jejích klientů je jako přehlídka na holywoodském červeném koberci.  Tak jako tyto světové celebrity věří, že péče Lindy Meredith je tou nejlepší, tak i my sdílíme toto přesvědčení a u nás v Boutique Salonu Maximus Vám nabízíme péči z rukou terapeutek, vyškolených přímo Lindou. 

Těšíme se na Vaši návštěvu. 

 

 

Kosmetické ošetření
Linda Meredith

Dárky z celého světa

Dárky z celého světa

Vybrali jsme pro Vás kolekci těch nejkouzelnějších difuzérů, svíček a kosmetiky pro Váš každodenní rituál či jako nevšední dárek. Skvělá kvalita, úžasné vůně, překrásné balení - to je zážitek pro všechny smysly. Vše si můžete osobně vyzkoušet u nás v salonu. 

V-Tox

V-Tox
PŘÍRODNÍ ALTERNATIVA K BOTOXU

V-Tox, to je přírodní alternativa k Botoxu. Unikátní rostlinný krém je vytvořený tak, aby podpořil relaxaci pleti a uvolnil vrásky. Neuropeptidy, přirozeně derivované z Algae, pomáhají zastavit tvorbu jemných linek, které vznikají neustálou kontrakcí mimických svalů. Výsledkem je živá, hladší a mlaději vypadající pleť, bez efektu zmrzlého obličeje, se kterým jsou spojovány botoxové injekce. Rostlinné extrakty jsou v tomto krému V-Tox namíchány tak, aby zjemňovaly povrchové vrstvy pokožky. Dodatečné aktivní látky pomáhají stimulovat hlubší vrstvy, obnovují elastin, kolagen a GAGS na úroveň o mnoho let zpět. 

DOPORUČENÍ

Pro profesionální výsledky v domácí péči Linda doporučuje používat V-Tox spolu s Oxygen Mask - kyslíkovou maskou. Ta ihned po aplikaci začne podporovat V-Tox a jeho účinky v hlubších vrstvách epidermisu, tím zvyšuje jeho účinnost na maximum. 

V-Tox lze používat ráno i večer pod jakýkoli Linda Meredith zvláčňující přípravek.

Pro perfektní domácí péči aplikujte jemnou vrstvu na obličej a krk, následně naneste LM Oxygen Mask Kyslíkovou masku a nechte působit.
 

Objem: 50 ml

Číst více