O nás

Martina Horáčková

Po absolvenci studia na zdravotní škole  jsem začala pracovat ve Fakultní nemocnici  U sv. Anny v Brně. Resuscitační jednotka a operační sály neurochirurgie mně daly cennou zkušenost - vzpomínám na ně dodnes.

Touha pokusit se nahlédnout  i za brány nemocnice mě zavedla do Prahy ke zdravotnické firmě – nastalo cestování, základy obchodu a marketingu. Bylo fajn zůstat jednou nohou v medicíně a druhou objevovat i jiný svět.

Láska k lidem a péči však někde uvnitř silně zakořenila a já ji chtěla zase oživit. Roky v beauty studiu a náhled do zákulisí podnikání - to vše pod křídly majitelky tohoto místa. Vedle toho osobní propady, starosti o rodinu a vlastní nespokojenost mě zavedly do světa technik, které se staly mým silným průvodcem až do dnešního dne. Studium kineziologie - metody One Brain -three in one koncept mně vstoupilo do cesty začátkem roku 2013 a stále pokračuje.  Paraelně semináře rodinných konstelací a pravidelné kurzy cvičení východní technikou bilancující s ženským a mužským světem.

Vstup na samostatnou  dráhu mého pracovního života byl doprovázen mnohým. Zasněním, naivitou, velkým lpěním, bojem, hlubokým vyčerpáním, někdy planou radostí, někdy slzami, překračováním vlastních stínů….nikdy však neodešlo  srdce. Pokorně  a s úctou ke všemu prožitému jdu dál touto cestou.

Dnes je zde Boutique Salon a nádherné naplnění v podobě hluboké péče. To vše v kouzelném místě čisté přírody a oblasti vzpomínek mého dětství.

 

Helena Szekeres

Můj životní příběh se začal psát před čtyřiceti jedna lety. Vyrůstala jsem v Liberci, mým životem byl vrcholový sport, pak vysoká škola ekonomického zaměření - naučila jsem se být vždy nezávislá, spoléhat se hlavně sama na sebe.

Pak přišlo stěhování do Brna. A velmi složité období, které se dá popsat jednoduše jako "bez rodiny, bez peněz, bez střechy nad hlavou". A podle pravidla, že náš růst přichází přes krize, mě to probralo, abych se vydala hledat novou sílu a odpovědi na mé otázky. Kromě kariéry ve firemním prostředí jsem začala hledat i další cesty, inspirace a lidi, kde bych cítila spojení. Začala jsem experimentovat s různými dostupnými technikami, až jsem se zamilovala - mojí láskou se stala metoda OneBrain 3in1 Concept (zde znám jako kineziologie). Po prvním kineziologickém odblokování jsem to chtěla umět taky, dávalo mi to smysl. Po dvou letech, kdy jsem čekala na svého učitele, se mi podařilo v roce 2005 zahájit studium...Tím se můj život začal ubírat mnoha cestami. Přišla další studia práce s lidmi u renomovaných učitelů jak z oblasti businessu, tak z oblasti technik osobního rozvoje či masáží. Pohltilo mě studium lidského těla, jeho energetiky, emocí a souvislostí. K tomu přišla do našeho života dcera, další velký učitel :). 

Do loňského roku jsem velmi intenzivně pracovala na vedoucí pozici v businessu. Souběžně s tím jsem pracovala s lidmi jako kouč či průvodce, případně jsem se zabývala firemními systémy a jejich nastavováním do opětovné rovnováhy.

Před čtyřicítkou se otevřelo doslova vymodlené "escape" okno a já jsem opustila firemní svět. Nový začátek. Přišel čas zapojit vše, co bylo dosud odžité, do zcela nové zkušenosti. A tak vznikl i Boutique Salon. Jsou zde nejen úžasné produkty a ošetření. Je zde naše životní cesta a láska a vděčnost k tomu, že je možné vytvářet prostor, kde je možné pracovat a pečovat o lidi rukama, přes které může proudit životodárná energie a srdcem, které svou otevřeností může poskytnout oázu pro druhé. 

 

 

 

 

Kontakt

V-Tox

V-Tox
PŘÍRODNÍ ALTERNATIVA K BOTOXU

V-Tox, to je přírodní alternativa k Botoxu. Unikátní rostlinný krém je vytvořený tak, aby podpořil relaxaci pleti a uvolnil vrásky. Neuropeptidy, přirozeně derivované z Algae, pomáhají zastavit tvorbu jemných linek, které vznikají neustálou kontrakcí mimických svalů. Výsledkem je živá, hladší a mlaději vypadající pleť, bez efektu zmrzlého obličeje, se kterým jsou spojovány botoxové injekce. Rostlinné extrakty jsou v tomto krému V-Tox namíchány tak, aby zjemňovaly povrchové vrstvy pokožky. Dodatečné aktivní látky pomáhají stimulovat hlubší vrstvy, obnovují elastin, kolagen a GAGS na úroveň o mnoho let zpět. 

DOPORUČENÍ

Pro profesionální výsledky v domácí péči Linda doporučuje používat V-Tox spolu s Oxygen Mask - kyslíkovou maskou. Ta ihned po aplikaci začne podporovat V-Tox a jeho účinky v hlubších vrstvách epidermisu, tím zvyšuje jeho účinnost na maximum. 

V-Tox lze používat ráno i večer pod jakýkoli Linda Meredith zvláčňující přípravek.

Pro perfektní domácí péči aplikujte jemnou vrstvu na obličej a krk, následně naneste LM Oxygen Mask Kyslíkovou masku a nechte působit.
 

Objem: 50 ml

Číst více