Řekli o nás naši zákazníci

Naši spokojení klienti

Zkušenost s kosmetikou Linda Metedith

Dobrý večer, chtěla jsem Vám poděkovat za skvělou kosmetickou péči a hlavně poradenství. Byla jsem trošku skeptická, protože všude kolem je spousta těch "nejlepších" produktu a každá kosmetička nabízí a propaguje ty své...

Musím ale s potěšením konstatovat, že po vašich produktech je moje pleť na obličeji tak nějak pěknější, hladší, svěžejší, pružnější a zdravější (snad to není pouze placebo). 

Rozhodla jsem se a dnes jsem si ve vašem e-shopu objednala další produkty dle Vašeho doporučení.
Určitě (až budu mít plánovanou cestu do Brna) se k Vám opět objednám.

Ještě jednou děkuji

Barbora Sovová - klientka
Zkušenost s kosmetikou Linda Metedith

Novoroční přání

Aj ja som vďačná za to, že som Vám spoznala a želám Vám obom všetko najlepšie v novom roku a veľa, veľa spokojných zákazníčok, takých ako som ja :-)

 
Anka F. - stálá klientka
Novoroční přání

Informace

V-Tox

V-Tox
PŘÍRODNÍ ALTERNATIVA K BOTOXU

V-Tox, to je přírodní alternativa k Botoxu. Unikátní rostlinný krém je vytvořený tak, aby podpořil relaxaci pleti a uvolnil vrásky. Neuropeptidy, přirozeně derivované z Algae, pomáhají zastavit tvorbu jemných linek, které vznikají neustálou kontrakcí mimických svalů. Výsledkem je živá, hladší a mlaději vypadající pleť, bez efektu zmrzlého obličeje, se kterým jsou spojovány botoxové injekce. Rostlinné extrakty jsou v tomto krému V-Tox namíchány tak, aby zjemňovaly povrchové vrstvy pokožky. Dodatečné aktivní látky pomáhají stimulovat hlubší vrstvy, obnovují elastin, kolagen a GAGS na úroveň o mnoho let zpět. 

DOPORUČENÍ

Pro profesionální výsledky v domácí péči Linda doporučuje používat V-Tox spolu s Oxygen Mask - kyslíkovou maskou. Ta ihned po aplikaci začne podporovat V-Tox a jeho účinky v hlubších vrstvách epidermisu, tím zvyšuje jeho účinnost na maximum. 

V-Tox lze používat ráno i večer pod jakýkoli Linda Meredith zvláčňující přípravek.

Pro perfektní domácí péči aplikujte jemnou vrstvu na obličej a krk, následně naneste LM Oxygen Mask Kyslíkovou masku a nechte působit.
 

Objem: 50 ml

Číst více