Hledání

Linda Meredith :: Čištění pleti

Linda Meredith - Cream Cleanser - Krémový odličovač,

Linda Meredith - Cream Cleanser - Krémový odličovač

Linda Meredith » Čištění pleti

VYTVOŘENÝ PRO RELAXACI A ZJEMNĚNÍ UNAVENÉ PLETI. Krémové odličovače jsou většinou vytvořeny pro odlíčení make-upu a zvláště pro ty, kteří neradi používají při ...
Kat. kod: 0523
Cena s DPH: 890 Kč

Kosmetiku můžete vyzkoušet zakoupením 5 ml vzorku. Jeho cenu Vám odečteme z budoucího nákupu standardních balení kosmetiky.

Linda Meredith - Gel Cleanser - Gelový odličovač pro všechny typy pleti,

Linda Meredith - Gel Cleanser - Gelový odličovač pro všechny typy pleti

Linda Meredith » Čištění pleti

GELOVÝ ODLIČOVAČ PRO VŠECHNY TYPY PLETI  Tento gelový odličovat je doporučený pro všechny, kteří preferují pěnové čištění pleti se spoustou teplé vody. Ingredience jako ...
Kat. kod: 0522
Cena s DPH: 890 Kč

Kosmetiku můžete vyzkoušet zakoupením 5 ml vzorku. Jeho cenu Vám odečteme z budoucího nákupu standardních balení kosmetiky.

V-Tox

V-Tox
PŘÍRODNÍ ALTERNATIVA K BOTOXU

V-Tox, to je přírodní alternativa k Botoxu. Unikátní rostlinný krém je vytvořený tak, aby podpořil relaxaci pleti a uvolnil vrásky. Neuropeptidy, přirozeně derivované z Algae, pomáhají zastavit tvorbu jemných linek, které vznikají neustálou kontrakcí mimických svalů. Výsledkem je živá, hladší a mlaději vypadající pleť, bez efektu zmrzlého obličeje, se kterým jsou spojovány botoxové injekce. Rostlinné extrakty jsou v tomto krému V-Tox namíchány tak, aby zjemňovaly povrchové vrstvy pokožky. Dodatečné aktivní látky pomáhají stimulovat hlubší vrstvy, obnovují elastin, kolagen a GAGS na úroveň o mnoho let zpět. 

DOPORUČENÍ

Pro profesionální výsledky v domácí péči Linda doporučuje používat V-Tox spolu s Oxygen Mask - kyslíkovou maskou. Ta ihned po aplikaci začne podporovat V-Tox a jeho účinky v hlubších vrstvách epidermisu, tím zvyšuje jeho účinnost na maximum. 

V-Tox lze používat ráno i večer pod jakýkoli Linda Meredith zvláčňující přípravek.

Pro perfektní domácí péči aplikujte jemnou vrstvu na obličej a krk, následně naneste LM Oxygen Mask Kyslíkovou masku a nechte působit.
 

Objem: 50 ml

Číst více