Dárkové poukazy

Darujte zážitek na ošetření světové kvality od Královen kosmetické péče.

Srdečně Vás zveme do Boutique Salonu Maximus v hotelu Maximus Resort na Brněnské přehradě. Vytvořili jsme pro Vás koncept vysoce kvalitní péče v boutiqovém, noblesním a intimním prostředí. 

DÁRKOVÉ POUKAZY LZE ZAKOUPIT U NÁS V SALÓNU NEBO NA TELEFONU +420 702 830 774 NEBO PŘES NÁŠ INTERNETOVÝ OBCHOD kosmetiky a niche parfémů www.kralovska-pece.cz

Koupit dárkové poukazy online

Standardně nabízíme tyto dárkové poukazy. Lze se domluvit i individuálně.

  1. 1. Královské kosmetické ošetření Linda Meredith, 2190 Kč
  2. 2. Královská pedikúra Deborah Lippmann, 990 Kč
  3. 3. Královská manikúra Deborah Lippmann, 790 Kč
  4. 4. Dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč nebo 2000 Kč
 
V Boutique Salonu Maximus lze dárkové poukazy uplatnit na:
  • - ošetření té nejvyšší kvality a výsledku,
  • - všechny profesionální produkty pro domácí péči,
  • - několik relaxačních terapií,
  • - niche parfémy. Projděte se s námi výběrem tzv. "niche" parfémů v naší malé boutiqové parfumerii  s možností zakoupení vzorků či celých flakónů.
  •  
  • Dárkové poukazy lze uplatnit na všechny výše uvedené možnosti. 
Linda Meredith - královna kosmetického ošetření.  

Co můžete čekat? Kosmetické ošetření s unikátními produkty a s výsledky, které jsou ihned viditelné. Kosmetika je zaměřená na řešení aktuálních problémů pleti. Unavená pleť je prozářená, vyhlazená a prokrvená, dehydratovaná pleť ztratí jemné linky, zralá pleť je díky speciálnímu V-TOX ošetření vyplněná, hlubší vrásky se výrazně zjemňují. Ošetření je neinvazivní, ve stylu klasické kosmetiky, s výsledky estetického ošetření. Mnohé produkty obsahují nejvíce aktivních látek na světě. Ošetření využívá také unikátní kyslíkovou terapii. Terapeutky jsou školené v Londýně, osobně Lindou Meredith. Kosmetika Linda Meredith se řadí mezi nejlepší kosmetiky na světě.

Deborah Lippmann - královna péče o nohy a ruce.

Co můžete čekat? Péče o nohy je vlajkovou lodí Deborah Lippmann. Absolutní pedikúra, absolutní výživa. Péče je založená na tzv. suché metodě, která umožňuje nastartování regeneračních procesů pokožky. Ošetření obsahuje odbornou konzultaci před ošetřením, maximální péči o nehty a nehtového okolí, péči o pokožku dle jejich potřeb a regenerační nadstavbu v podobě speciálního peelingu, koupele a masáže. Skvělého výsledu dosahujeme také díky produktům, které získaly již mnoho mezinárodních ocenění. Péče o ruce probíhá dle stejné filosofie. Ošetření můžeme korunovat netoxickými výživnými laky na nehty Deborah Lippmann, které splňují ta nejpřísnější světová kritéria. 

Darováním péče věnujete nejen ošetření, ale i čas pro sebe.

DÁRKOVÉ POUKAZY LZE ZAKOUPIT U NÁS V SALÓNU NEBO PŘES NÁŠ INTENRETOVÝ OBCHOD, DO KTERÉHO VSTOUPÍTE ZDE.

V-Tox

V-Tox
PŘÍRODNÍ ALTERNATIVA K BOTOXU

V-Tox, to je přírodní alternativa k Botoxu. Unikátní rostlinný krém je vytvořený tak, aby podpořil relaxaci pleti a uvolnil vrásky. Neuropeptidy, přirozeně derivované z Algae, pomáhají zastavit tvorbu jemných linek, které vznikají neustálou kontrakcí mimických svalů. Výsledkem je živá, hladší a mlaději vypadající pleť, bez efektu zmrzlého obličeje, se kterým jsou spojovány botoxové injekce. Rostlinné extrakty jsou v tomto krému V-Tox namíchány tak, aby zjemňovaly povrchové vrstvy pokožky. Dodatečné aktivní látky pomáhají stimulovat hlubší vrstvy, obnovují elastin, kolagen a GAGS na úroveň o mnoho let zpět. 

DOPORUČENÍ

Pro profesionální výsledky v domácí péči Linda doporučuje používat V-Tox spolu s Oxygen Mask - kyslíkovou maskou. Ta ihned po aplikaci začne podporovat V-Tox a jeho účinky v hlubších vrstvách epidermisu, tím zvyšuje jeho účinnost na maximum. 

V-Tox lze používat ráno i večer pod jakýkoli Linda Meredith zvláčňující přípravek.

Pro perfektní domácí péči aplikujte jemnou vrstvu na obličej a krk, následně naneste LM Oxygen Mask Kyslíkovou masku a nechte působit.
 

Objem: 50 ml

Číst více