Relaxace a podzimní detoxikace

Relaxace a podzimní detoxikace

Autor: Martina Horáčková
Publikované: 2017-09-23 10:06:00
 

O jarní detoxikaci se již psalo tolik že se stala všeobecně známou. Podzimní období je však také velmi vhodné k očistě těla a mysli. Život se po dionýsovském letním období dostává zpět do rytmu pracovních dnů a tělo má ještě dostatek energie na to, aby bylo možné provést očistu. Detoxikace se může následně odrazit ve zvýšené imunitě v období chřipek a respiračních onemocnění, které s sebou přináší chladné počasí a také podzimní únava se projevuje v menší míře. Detoxikaci lze nastartovat úpravou stravy a lze ji také podpořit zevními stimuly. Dlouhodobě máme osobní zkušenost s detoxikací podle Mary Staags Detox, kterou přinášíme také našim klientům. 

Co říká autorka konceptu ionizačních koupelí nohou Mary Staggs o své metodě?

Paní doktorko, říkáte, že jste byla jste první, která do Evropy přivezla koncept ionizační systém detoxikace pomocí koupele nohou...
Ano, v roce 2001 jsem se dozvěděla od podobném systému od dvou lékařů z Floridy. Jejich výzkumy jsem s jejich svolením integrovala do své práce a tento koncept jsem se následně rozhodla přivézt do Evropy. 
 
Z čeho se Váš systém tedy skládá?
 
Je to koupel nohou, do které zapojujeme speciální mřížku pro elektrolýzu. Ta je připojena na jednotku vytvářející velmi nízké napětí střídavě s pozitivní a negativní polaritou, která ve spojení s přesnou koncentrací salinity ve vodě vytváří požadovaný efekt.
 
Můžete nám tedy vysvětlit, co vlastně Váš přístroj dělá?

Zaprvé musíme porozumět tomu, že se naše tělo skládá přibližně z 60% až 70% vody. Tělní tekutiny obsahují různé druhy solí, které jsou schopné vést elektrický náboj. Dalším důležitým bodem je, že se naše tělo chová jako taková industriální továrna, která produkuje chemické reakce a generuje elektrické napětí, které vyrábí energii. 
 
Voda je velmi tekutá substance a má schopnost upravovat za přítomnosti určitých impulzů své molekuly. A právě tento princip je užíván například v homeopatii. Když představujeme náš přístroj a přístup k detoxikaci, mluvíme o tom, že naše tělo je v momentě koupele propojeno s vodou v koupeli. Když pak vytváříme elektrické napětí bezi dvěma elektrodami, voda se stává hlavním vodičem. Toto napětí se šíří také v naší vlastní tělesné vodě. Na nohách máme také mnoho reflexních zón, které korespondují se specifickými orgány, proto jakákoli forma stimulace způsobuje reakce v celém systému. 

Aby bylo jasno, vždy říkám, že je vlastně jedno, o jakou formu elektrické dialýzy se jedná.  To, co se ve skutečnosti děje je bio - stimulace, která obnovuje energii a rovnováhu, snižuje napětí a uvolňuje zablokovanou energii v systému. To následně pomáhá organismu, aby jeho orgány fungovaly lépe. Jinými slovy, při dobití baterek se každý orgán vrací ke své optimální efektivitě. Zásadním pozitivním výsledkem je nastartování schopnosti těla přirozeně detoxikovat.
 
 

Blog

V-Tox

V-Tox
PŘÍRODNÍ ALTERNATIVA K BOTOXU

V-Tox, to je přírodní alternativa k Botoxu. Unikátní rostlinný krém je vytvořený tak, aby podpořil relaxaci pleti a uvolnil vrásky. Neuropeptidy, přirozeně derivované z Algae, pomáhají zastavit tvorbu jemných linek, které vznikají neustálou kontrakcí mimických svalů. Výsledkem je živá, hladší a mlaději vypadající pleť, bez efektu zmrzlého obličeje, se kterým jsou spojovány botoxové injekce. Rostlinné extrakty jsou v tomto krému V-Tox namíchány tak, aby zjemňovaly povrchové vrstvy pokožky. Dodatečné aktivní látky pomáhají stimulovat hlubší vrstvy, obnovují elastin, kolagen a GAGS na úroveň o mnoho let zpět. 

DOPORUČENÍ

Pro profesionální výsledky v domácí péči Linda doporučuje používat V-Tox spolu s Oxygen Mask - kyslíkovou maskou. Ta ihned po aplikaci začne podporovat V-Tox a jeho účinky v hlubších vrstvách epidermisu, tím zvyšuje jeho účinnost na maximum. 

V-Tox lze používat ráno i večer pod jakýkoli Linda Meredith zvláčňující přípravek.

Pro perfektní domácí péči aplikujte jemnou vrstvu na obličej a krk, následně naneste LM Oxygen Mask Kyslíkovou masku a nechte působit.
 

Objem: 50 ml

Číst více