Přinášíme pár tipů, jak chránit své ruce v průběhu zimy

Přinášíme pár tipů, jak chránit své ruce v průběhu zimy

Autor: Helena Szekeres
Publikované: 2018-02-19 15:24:00
 
Pokožka ruky je - zvláště na hřbetech rukou - velmi tenká. Díky tomu se na ní předčasně projevují známky stárnutí či důsledky dehydratace či chladové alergie. Všichni to známe, že věk u dámy se často odhaduje právě podle rukou.
Ochrana rukou v zimě od Kralovské péče

Dehydratace rukou a nehtů je nejčasnějším případem, kterému většina z nás každý den čelíme. V zimních měsících si naše ruce obvykle vyžadují další dávku pozornosti navíc, a to se netýká samozřejmě jen žen. Přibývá mužů, kteří více či méně diskrétně udržují své ruce alespoň malou dávkou nějakého hydratačního krému. 

Jaké jsou naše tipy na zimu?

1.     Nebojte se peelingu! Exfoliace nejsvrchnější  vrstvy odstraní odumřelé buňky. A dejte rozhodně na kvalitu. Dobré peelingy ruce zároveň vyživují. Také tady platí „všeho s mírou“. Peeling dopřejte svým rukám maximálně jednou do týdne.

2.     Použijte skvělý zvláčňující krém na ruce. Jaké jsou moje „podmínky“ pro mého celoročního společníka v kabelce? Co nejdelší hydratace, co největší výživa, rychlá vstřebatelnost a minimum chemie. Vždyť ho používám každý den!  

3.     Nepřehlédněte, že hydrataci ocení i Vaše nehty a nehtové okolí. 

4.     Mrkněte na módní trendy a přidejte do svého šatníku rukavice i na běhání po městě. Takhle jednoduše zabráníte zbytečnému vysychání či praskání pokožky.

5.     A naše specialitka na závěr? Suchý olej od Margaret Dabbs London, který poskytne rukám ochranu v podobě ultra-tenkého, transparentního a prodyšného filmu, který chrání pokožku vašich rukou a nehtů před vysycháním.

Třešničkou na dortu je samozřejmě profesionální péče.

 

Blog

V-Tox

V-Tox
PŘÍRODNÍ ALTERNATIVA K BOTOXU

V-Tox, to je přírodní alternativa k Botoxu. Unikátní rostlinný krém je vytvořený tak, aby podpořil relaxaci pleti a uvolnil vrásky. Neuropeptidy, přirozeně derivované z Algae, pomáhají zastavit tvorbu jemných linek, které vznikají neustálou kontrakcí mimických svalů. Výsledkem je živá, hladší a mlaději vypadající pleť, bez efektu zmrzlého obličeje, se kterým jsou spojovány botoxové injekce. Rostlinné extrakty jsou v tomto krému V-Tox namíchány tak, aby zjemňovaly povrchové vrstvy pokožky. Dodatečné aktivní látky pomáhají stimulovat hlubší vrstvy, obnovují elastin, kolagen a GAGS na úroveň o mnoho let zpět. 

DOPORUČENÍ

Pro profesionální výsledky v domácí péči Linda doporučuje používat V-Tox spolu s Oxygen Mask - kyslíkovou maskou. Ta ihned po aplikaci začne podporovat V-Tox a jeho účinky v hlubších vrstvách epidermisu, tím zvyšuje jeho účinnost na maximum. 

V-Tox lze používat ráno i večer pod jakýkoli Linda Meredith zvláčňující přípravek.

Pro perfektní domácí péči aplikujte jemnou vrstvu na obličej a krk, následně naneste LM Oxygen Mask Kyslíkovou masku a nechte působit.
 

Objem: 50 ml

Číst více