O nás v časopise Grade

O nás v časopise Grade

Autor: Helena Szekeres
Publikované: 2018-01-09 10:34:00
 

Když jsem navštívila Váš Boutique Salon, vybavuji si, že jsem byla trochu překvapená. Ve dvou pokojích jste vytvořili svět, kde je toho k objevování víc, než se na první pohled zdá – alespoň tak mi to připadlo, když jsem se na pár hodin zabořila do jednoho z pohodlných křesel.

Tak to je skvělé. Navíc jste přesně trefila naše velké téma. My milujeme příběhy, tak Vám povím jeden o nás.

Při zařizování salónu jsme pracovali s omezeným prostorem a pokud je výsledkem pocit, o kterém mluvíte, je to pro nás skvělé vysvědčení. Prioritou bylo samozřejmě vytvoření zázemí pro naše stěžejní služby, což je kosmetika a péče o nohy a ruce. Nikdy ale nezapomenu, jak nám život přihrál osudové setkání právě v momentě, kdy jsme si mysleli, že máme v základu hotovo. Jedna fakt moudrá přítelkyně, jejíž čas běžně není k mání, souhrou náhod navštívila náš salon pár týdnů po startu ostrého provozu. O dost peprnějšími slovy, než se sem dá napsat, nám vypálila: „Ženy, dost toho už máte vybudovaného, ale dost toho tu ještě chybí. Hlavně tady nejste vy. Tak co kdybyste si taky laskavě vzpomněly a to všechno, co jste dělali doteď…?!“. Věděla jsem, že má pravdu. Jak se nám to jen mohlo stát?

Postupně jsme se začaly vracet k vyjadřování větší podstaty každé z nás. Začaly jsme zpátky dělat to, co umíme a v čem se cítíme nejlépe.

Do salónu jsme přivedly Martiny špičkovou zdravotnickou odbornost a profesionální návyky, což nám umožňuje například poskytovat konzultace a diagnostiku jak v podiatrii, tak v kosmetice. Přese mě přicházejí například relaxační techniky, které jsem zařadila do menu našeho Boutique Salonu. Společně se podílíme na rozvoji rituálů, kterými můžeme při ošetření přispět k hlubší regeneraci. Neustále – a to doslova -  pracujeme na maximálně bezpečném prostředí a na zachování pocitu volby – jak na straně klienta, tak na straně nás i našich kolegů. Je fascinující moci se snažit vytvářet zdravé prostředí tak, jak jen člověk v danou chvíli dokáže. To nás naplňuje a tím je, myslím, náš salon tak osobitý.

Tento kousek příběhu byl pro nás cenným poznáním, že někdy je prostě člověk samou snahou o dobrý výsledek svázaný sám sebou, svými očekáváními a tak nějak všemi definicemi světa. S uvolněním přišla zpátky radost a jiskra do všední práce.

Jak tedy vypadal Váš život před tím, než jste otevřely Boutique Salon v Maximus Resortu?

Martina si prošla skvělou školou neurochirurgického oddělení v Brně, kde pracovala jako sálová sestra. Z této odborné zkušenosti čerpáme dodnes. Kromě péče o dvě děti se ještě stihla deset let věnovat podiatrii, kde se rozvíjela v oboru tzv. medicínské pedikúry. Tento obor s sebou zákonitě přinášel výzvy v podobě péče o klienty s různými kožními onemocněními či mechanickými vadami a deformacemi v oblasti nehtů, které vyžadovaly dlouhodobou odbornou péči.

Já jsem byla typicky výkonový typ. Do pětadvaceti jsem vrcholově sportovala a pak jsem intenzivně  pracovala ve světě businessu, který jsem opouštěla z pozice výkonné ředitelky dvoumiliardové firmy. Před dvěma lety se otevřelo „okno“ a já jsem mohla s klidným svědomím a dokončenými projekty opustit firemní svět. Neměla jsem představu, co dál podniknu, tak jsem se jednoduše začala věnovat tomu, co mě celé roky bavilo a udržovalo ve zdraví. Začala jsem s druhými více sdílet mé zkušenosti z práce s lidmi – jako konzultant v oblasti firemního řízení či transformace a jako kouč a průvodce při individuální práci s klienty. Také cesta k Boutique Salonu začala právě v toto období, kdy jsme s kamarádkami založily firmu s vizí distribuce niche kosmetiky, niche ošetření a parfémů.  

A když se teď slyším, přiznám se Vám, že můj odchod z businessu nebyla procházka růžovým sadem, i když to najednou tak vypadá. Je to krásná změna se spoustou svobody, ale zároveň změna provázená spoustou bolestí a výzev.

Říkám to proto, že v jakémsi odhodlaném a pokorném překonávání vlastních témat a těžkostí vidím důležitý zdroj a vnitřní oporu k tomu, aby se člověk mohl poskytovat zdravou a laskavou individuální péči. V tom máme s Martinou absolutní shodu.

Pracujete se značkami, které u nás nejsou příliš rozšířené. Proč jste si pro spolupráci vybrali právě tyto – jak vy říkáte – Královny kosmetické péče?

Jako první značka přišla Margaret Dabbs London, kterou časopis Vogue nazval Královnou pedikúry. Měli jsme asi štěstí, právě díky kombinaci business zkušeností a odbornosti jsme získali kontrakt. Ale ještě než jsme ho podepsali, potřebovali jsme chvíli času, abychom se přesvědčili, že je skutečně možné posunout standard v péči o nohy a ruce na novou úroveň. Margaret nám nabídla vše. Sama je špičková podiatrička, ví, co profesionálové potřebují, aby v péči dosáhli těch nejlepších výsledků. Její protokoly ošetření vycházejí z medicínské pedikúry a mají skvělou regenerační, vyživující a anti-aging nadstavbu. Její produkty jsou kombinací profesionální kvality, efektivity a zároveň v sobě mají pel velké noblesy a luxusu. Ne nadarmo jsou její produkty ověnčeny mezinárodními cenami. Vypadá to jako reklama, ale není. My ji prostě milujeme. Během jednoho ošetření nohy doslova omládnou o mnoho let. A pokud je na noze problém a klient je důsledný a dodržuje domácí péči, společně dokážeme řešit mnohé. Zdravé nohy, to je při téhle práci ta největší odměna.  

Lindu Meredith, Královnu kosmetiky, se nám podařilo získat právě díky zkušenostem s vysokým standardem. Linda je absolutně inspirativní žena s nadhledem, neuvěřitelnou odborností a s citem pro obsah všeho, co dělá. Jako jedna z mála umí namíchat skutečné poklady v podobě krémů a dalších přípravků. Jejích služeb využívají jak světové celebrity, tak proslulé značky, pro které navrhovala struktury jejich unikátních formulí.

Obě Královny nám osobně předaly svůj rituál. A to je ten nejlepší základ, na kterém můžeme v Boutique Salonu stavět. Kvalita značek, se kterými pracujeme, nám umožní jít vždy za maximálním výsledkem.

A to mi připomíná Lindu při našem tréninku. Často opakovala: „Buď to může být dobré, nebo ještě lepší.“ 

 

 

 

 

 

Blog

V-Tox

V-Tox
PŘÍRODNÍ ALTERNATIVA K BOTOXU

V-Tox, to je přírodní alternativa k Botoxu. Unikátní rostlinný krém je vytvořený tak, aby podpořil relaxaci pleti a uvolnil vrásky. Neuropeptidy, přirozeně derivované z Algae, pomáhají zastavit tvorbu jemných linek, které vznikají neustálou kontrakcí mimických svalů. Výsledkem je živá, hladší a mlaději vypadající pleť, bez efektu zmrzlého obličeje, se kterým jsou spojovány botoxové injekce. Rostlinné extrakty jsou v tomto krému V-Tox namíchány tak, aby zjemňovaly povrchové vrstvy pokožky. Dodatečné aktivní látky pomáhají stimulovat hlubší vrstvy, obnovují elastin, kolagen a GAGS na úroveň o mnoho let zpět. 

DOPORUČENÍ

Pro profesionální výsledky v domácí péči Linda doporučuje používat V-Tox spolu s Oxygen Mask - kyslíkovou maskou. Ta ihned po aplikaci začne podporovat V-Tox a jeho účinky v hlubších vrstvách epidermisu, tím zvyšuje jeho účinnost na maximum. 

V-Tox lze používat ráno i večer pod jakýkoli Linda Meredith zvláčňující přípravek.

Pro perfektní domácí péči aplikujte jemnou vrstvu na obličej a krk, následně naneste LM Oxygen Mask Kyslíkovou masku a nechte působit.
 

Objem: 50 ml

Číst více