Jarní detoxikace pleti

Jarní detoxikace pleti

Autor: Helena Szekeres
Publikované: 2018-03-30 14:28:00
 

Kyslík působí v naší pleti jako velmi ozdravující element a jeho vpravování do hlubších vrstev pleti silně podporuje buněčnou regeneraci, metabolismus pleti a detoxikaci. Po aplikaci kyslíkové terapie je pleť viditelně prozářená, jemné linky vymizí, vrásky jsou viditelně redukovány. 

Aby kyslíková terapie skutečně fungovala, vyvinula Linda Meredith sérum, které - ve spojení s kyslíkem - v hlubších vrstvách pokožky pozvolna uvolňuje léčivé složky. Oxygen terapie Linda Meredith je unikátní tím, že kombinuje kyslík v medicínské kvalitě a vitamíny obohacené sérum. 
 
Nejlepších výsledků dosahujeme při aplikaci šesti na sebe navazujících ošetření.
 
Těšíme se na Vás. Krásné Velikonoce. 

Blog

V-Tox

V-Tox
PŘÍRODNÍ ALTERNATIVA K BOTOXU

V-Tox, to je přírodní alternativa k Botoxu. Unikátní rostlinný krém je vytvořený tak, aby podpořil relaxaci pleti a uvolnil vrásky. Neuropeptidy, přirozeně derivované z Algae, pomáhají zastavit tvorbu jemných linek, které vznikají neustálou kontrakcí mimických svalů. Výsledkem je živá, hladší a mlaději vypadající pleť, bez efektu zmrzlého obličeje, se kterým jsou spojovány botoxové injekce. Rostlinné extrakty jsou v tomto krému V-Tox namíchány tak, aby zjemňovaly povrchové vrstvy pokožky. Dodatečné aktivní látky pomáhají stimulovat hlubší vrstvy, obnovují elastin, kolagen a GAGS na úroveň o mnoho let zpět. 

DOPORUČENÍ

Pro profesionální výsledky v domácí péči Linda doporučuje používat V-Tox spolu s Oxygen Mask - kyslíkovou maskou. Ta ihned po aplikaci začne podporovat V-Tox a jeho účinky v hlubších vrstvách epidermisu, tím zvyšuje jeho účinnost na maximum. 

V-Tox lze používat ráno i večer pod jakýkoli Linda Meredith zvláčňující přípravek.

Pro perfektní domácí péči aplikujte jemnou vrstvu na obličej a krk, následně naneste LM Oxygen Mask Kyslíkovou masku a nechte působit.
 

Objem: 50 ml

Číst více