Linda Meredith: "Dejte své pleti najíst".

Linda Meredith: "Dejte své pleti najíst".

Autor: Helena Szekeres
Publikované: 2017-09-23 10:12:00
 

Naše pleť k nám mluví. Tím, jak vypadá, nám dává nám okamžitou zpětnou vazbu o stavu našich emocí, stresu a životosprávě. Dělá to stejným způsobem, jako naše tělo, a je zvláštní, jak často na obličeji tyto signály přehlížíme. Když jsme unavení, hladoví, je nám teplo nebo zima, naše tělo nám okamžitě dává signály, kterým ihned rozumíme a většinou se začínáme starat. Nicméně pokud začne tyto signály vydávat naše pleť, nevěnujeme její jemné řeči příliš pozornosti. A nemusí se hned dít něco dramatického. Pokud se naše pleť začíná lesknout, je byť jen lehce napjatá, objevují se červená místa či se prohlubují linky a vrásky, už je to jejím jazykem zpráva, že neni v rovnováze a potřebuje naši pozornost. 

O zdraví ke třeba dbát vyvážeností výživy. Úprava stravy bývá velmi mocným nástrojem, jak podpořit svoji fyzickou i duševní rovnováhu. A tento jednoduchý princip platí i pro péči o pleť. Pozornost, zájem, naladění a kvalitní výživa ve správný čas. 

Všichni známe, že některé dny se cítíme unavení, některé dny máme například pocit suché či pokožky. Projevů na pleti je celá řada. Stačí pochopit, co je skutečně třeba řešit, aby byla vaše pleť uvolněná a v rovnováze. Na této filosofii stojí  všechny produkty, které Linda sestavila. Je to kosmetika, která řeší problémy a nerovnováhu, nezabývá se typy pleti. Všechny produkty například mocně hydratují pleť, protože každá pleť vykazuje sušší místa a hydratace je základem pro anit-aging péči. Zabýváme se rovnováhou, který podporuje přirozenou krásu. 

NÁŠ TIP: Zapomeňte na chvíli na škatulky, ve kterých je vaše pleť celý život zařazena. Suchá, kombinovaná, mastná...kvalita pleti a její projevy se mění dokonce až několikrát denně. Zůstaňte ve spojení se svojí pletí a tím máte možnost začít vybírat produkty na pleť podle toho, jakou výživu Vaše pleť aktuálně potřebuje. Vyživujte svoji pleť, jako se staráte o výživu svého těla. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Blog

V-Tox

V-Tox
PŘÍRODNÍ ALTERNATIVA K BOTOXU

V-Tox, to je přírodní alternativa k Botoxu. Unikátní rostlinný krém je vytvořený tak, aby podpořil relaxaci pleti a uvolnil vrásky. Neuropeptidy, přirozeně derivované z Algae, pomáhají zastavit tvorbu jemných linek, které vznikají neustálou kontrakcí mimických svalů. Výsledkem je živá, hladší a mlaději vypadající pleť, bez efektu zmrzlého obličeje, se kterým jsou spojovány botoxové injekce. Rostlinné extrakty jsou v tomto krému V-Tox namíchány tak, aby zjemňovaly povrchové vrstvy pokožky. Dodatečné aktivní látky pomáhají stimulovat hlubší vrstvy, obnovují elastin, kolagen a GAGS na úroveň o mnoho let zpět. 

DOPORUČENÍ

Pro profesionální výsledky v domácí péči Linda doporučuje používat V-Tox spolu s Oxygen Mask - kyslíkovou maskou. Ta ihned po aplikaci začne podporovat V-Tox a jeho účinky v hlubších vrstvách epidermisu, tím zvyšuje jeho účinnost na maximum. 

V-Tox lze používat ráno i večer pod jakýkoli Linda Meredith zvláčňující přípravek.

Pro perfektní domácí péči aplikujte jemnou vrstvu na obličej a krk, následně naneste LM Oxygen Mask Kyslíkovou masku a nechte působit.
 

Objem: 50 ml

Číst více