Haute Couture ošetření LM

HAUTE COUTURE OŠETŘENÍ LINDA MEREDITH

Haute Couture v kosmetice chápeme jako individuálně navržené pro každého klienta. Po očištění pleti a důkladné diagnostice jsou pojmenovány problémy pleti, na které se v následujícím ošetření kosmetička - terapeutka zaměřuje. Pomocí produktů LM jemně otevíráme a připravujeme pleť. Po hloubkovém očištění pleti následuje mikro - glykolické sérum, které odstraňuje mrtvou vrstvu pokožky and znovu čistí pleť hluboce pod povrch. Antibakteriální efekt tohoto séra podporuje redukci každodenních drobných nedokonalostí. Odstraněním odumřelých buněk se pleť zjemňuje a s ní se ihned vypínají drobné vrásky a linky. Následuje individuální péče dle potřeb pleti, zakončená masáží a maskou. 

O pověstný výsledek ošetření Linda Meredith kosmetikou se starají jak špičkové produkty Linda Meredith, tak rovněž naladěný přístup kosmetičky - terapeutky, na který Linda tolik apeluje. Toto chápání péče je signifikantní a  podstatné pro péči Linda Meredith a dotváří holistický přístup k péči o pleť.

OBJEDNAT NA OŠETŘENÍ SE MŮŽETE ZDE.

Královna péče o obličej
Linda Meredith

Dárkové balíčky

Dárkové balíčky

Obě naše královské značky pro Vás připravily elegantně zabalené dárky, se kterým jistě uděláte radost. Margaret Dabbs posílá pod stromeček ve zlatém papíru balený Intensive Foot Lotion - skvělý hydratační krém na nohy a vtipného vojáčka louskáčka, ve kterém najdete vše pro zdravé a vitální nehty. Linda Meredith navrhla noblesní černou kazetu, ve které na Vás čeká krém NET-45 a oční gel. 

Číst více

V-Tox

V-Tox
PŘÍRODNÍ ALTERNATIVA K BOTOXU

V-Tox, to je přírodní alternativa k Botoxu. Unikátní rostlinný krém je vytvořený tak, aby podpořil relaxaci pleti a uvolnil vrásky. Neuropeptidy, přirozeně derivované z Algae, pomáhají zastavit tvorbu jemných linek, které vznikají neustálou kontrakcí mimických svalů. Výsledkem je živá, hladší a mlaději vypadající pleť, bez efektu zmrzlého obličeje, se kterým jsou spojovány botoxové injekce. Rostlinné extrakty jsou v tomto krému V-Tox namíchány tak, aby zjemňovaly povrchové vrstvy pokožky. Dodatečné aktivní látky pomáhají stimulovat hlubší vrstvy, obnovují elastin, kolagen a GAGS na úroveň o mnoho let zpět. 

DOPORUČENÍ

Pro profesionální výsledky v domácí péči Linda doporučuje používat V-Tox spolu s Oxygen Mask - kyslíkovou maskou. Ta ihned po aplikaci začne podporovat V-Tox a jeho účinky v hlubších vrstvách epidermisu, tím zvyšuje jeho účinnost na maximum. 

V-Tox lze používat ráno i večer pod jakýkoli Linda Meredith zvláčňující přípravek.

Pro perfektní domácí péči aplikujte jemnou vrstvu na obličej a krk, následně naneste LM Oxygen Mask Kyslíkovou masku a nechte působit.
 

Objem: 50 ml

Číst více