Linda Meredith - menu ošetření

LINDA MEREDITH - královna v péči o pleť

Specialistka na "Haute Beauty" péči o pleť je často spojována se jmény jako Madonna, Gwyneth Paltrow, Colin Firth, Jude Law a dalšími tvářemi uměleckých hvězd. Pravidelně připravuje klienty také na defilé na "červeném koberci" či na slavnostní premiéry. Taková péče začíná až několik týdnů před událostí, kdy je pleť detoxikována a intenzivně vyživována. Výsledkem je "camera ready" pleť, která hvězdám dovoluje zářit ve světle, které pak obletí svět. 

Mateřský salón Lindy Meredith se diskrétně skrývá za obchodním domem Harrods v Londýně. Nejen hvězdy, ale i obyčejné ženy z celého světa putují za její péčí, kde zažijí soukromí, skromný prostor a kde se nestaví na odiv architektonická opulence, ale v popředí je kvalita služby, intimita a skutečné naladění. 

Srdečně Vás zveme do prvního salónu v České republice. Linda si nás vybrala právě proto, že si rozumíme v tom, co je pro nás důležité v péči o klienta. Těšíme se na setkání. 

 

Královna péče o obličej
Linda Meredith

Dárkové balíčky

Dárkové balíčky

Obě naše královské značky pro Vás připravily elegantně zabalené dárky, se kterým jistě uděláte radost. Margaret Dabbs posílá pod stromeček ve zlatém papíru balený Intensive Foot Lotion - skvělý hydratační krém na nohy a vtipného vojáčka louskáčka, ve kterém najdete vše pro zdravé a vitální nehty. Linda Meredith navrhla noblesní černou kazetu, ve které na Vás čeká krém NET-45 a oční gel. 

Číst více

V-Tox

V-Tox
PŘÍRODNÍ ALTERNATIVA K BOTOXU

V-Tox, to je přírodní alternativa k Botoxu. Unikátní rostlinný krém je vytvořený tak, aby podpořil relaxaci pleti a uvolnil vrásky. Neuropeptidy, přirozeně derivované z Algae, pomáhají zastavit tvorbu jemných linek, které vznikají neustálou kontrakcí mimických svalů. Výsledkem je živá, hladší a mlaději vypadající pleť, bez efektu zmrzlého obličeje, se kterým jsou spojovány botoxové injekce. Rostlinné extrakty jsou v tomto krému V-Tox namíchány tak, aby zjemňovaly povrchové vrstvy pokožky. Dodatečné aktivní látky pomáhají stimulovat hlubší vrstvy, obnovují elastin, kolagen a GAGS na úroveň o mnoho let zpět. 

DOPORUČENÍ

Pro profesionální výsledky v domácí péči Linda doporučuje používat V-Tox spolu s Oxygen Mask - kyslíkovou maskou. Ta ihned po aplikaci začne podporovat V-Tox a jeho účinky v hlubších vrstvách epidermisu, tím zvyšuje jeho účinnost na maximum. 

V-Tox lze používat ráno i večer pod jakýkoli Linda Meredith zvláčňující přípravek.

Pro perfektní domácí péči aplikujte jemnou vrstvu na obličej a krk, následně naneste LM Oxygen Mask Kyslíkovou masku a nechte působit.
 

Objem: 50 ml

Číst více