Klientela Lindy Meredith

V dnešním světě, kde vládnou média, je na všechny veřejné osoby vyvíjen velký tlak také ohledně jejich vzhledu. Jsou neustále v hledáčku fotografů a svět považuje za povinnost, aby vypadali stále skvěle. To nutí hvězdy uměleckého nebe, aby jednoduše hledaly to nejlepší - jak v módě, ve stylingu, tak v péči o pleť.

Péče Lindy Meredith se těší této pověsti a seznam jejích klientů je jako přehlídka na holywoodském červeném koberci.  Tak jako tyto světové celebrity věří, že péče Lindy Meredith je tou nejlepší, tak i my sdílíme toto přesvědčení a u nás v Boutique Salonu Maximus Vám nabízíme péči z rukou terapeutek, vyškolených přímo Lindou. 

Těšíme se na Vaši návštěvu. 

 

 

Královna péče o obličej
Linda Meredith

Dárkové balíčky

Dárkové balíčky

Obě naše královské značky pro Vás připravily elegantně zabalené dárky, se kterým jistě uděláte radost. Margaret Dabbs posílá pod stromeček ve zlatém papíru balený Intensive Foot Lotion - skvělý hydratační krém na nohy a vtipného vojáčka louskáčka, ve kterém najdete vše pro zdravé a vitální nehty. Linda Meredith navrhla noblesní černou kazetu, ve které na Vás čeká krém NET-45 a oční gel. 

Číst více

V-Tox

V-Tox
PŘÍRODNÍ ALTERNATIVA K BOTOXU

V-Tox, to je přírodní alternativa k Botoxu. Unikátní rostlinný krém je vytvořený tak, aby podpořil relaxaci pleti a uvolnil vrásky. Neuropeptidy, přirozeně derivované z Algae, pomáhají zastavit tvorbu jemných linek, které vznikají neustálou kontrakcí mimických svalů. Výsledkem je živá, hladší a mlaději vypadající pleť, bez efektu zmrzlého obličeje, se kterým jsou spojovány botoxové injekce. Rostlinné extrakty jsou v tomto krému V-Tox namíchány tak, aby zjemňovaly povrchové vrstvy pokožky. Dodatečné aktivní látky pomáhají stimulovat hlubší vrstvy, obnovují elastin, kolagen a GAGS na úroveň o mnoho let zpět. 

DOPORUČENÍ

Pro profesionální výsledky v domácí péči Linda doporučuje používat V-Tox spolu s Oxygen Mask - kyslíkovou maskou. Ta ihned po aplikaci začne podporovat V-Tox a jeho účinky v hlubších vrstvách epidermisu, tím zvyšuje jeho účinnost na maximum. 

V-Tox lze používat ráno i večer pod jakýkoli Linda Meredith zvláčňující přípravek.

Pro perfektní domácí péči aplikujte jemnou vrstvu na obličej a krk, následně naneste LM Oxygen Mask Kyslíkovou masku a nechte působit.
 

Objem: 50 ml

Číst více