Produkty Margaret Dabbs

Je velmi důležité si pamatovat, že ingredience v produktech Margaret Dabbs jsou ve velmi silné koncentraci. Optimálních výsledků proto dosáhnete tak, že budete aplikovat pouze přiměřeně malé množství každého produktu. Péči výrazně podpoříte používáním profesionálních pilníků Margaret Dabbs, vyrobených za pomoci technologie komprese krystalů. 

Produkty Margaret Dabbs jsou založeny na klíčové ingredienci, kterou je australský EMU olej v organické kvalitě. Produkty jsou se zkušeností Margaret koncipovány tak, aby byly velmi účinné a aby pomohly dostat Vaše nohy estetické i medicínské kondice.

Emu olej je známý svými hojivými a vyživujícími vlastnostmi. Je velmi lehce vstřebatelný do všech vrstev pokožky, má velmi nízké procento jakékoli intolerance, je protizánětlivý a působí proti plísňovým onemocněním. 

Citrónová myrta poskytuje produktům jemnou osvěžující vůni, která svými aromaterapeutickými účinky navozuje pocit odpočinku a relaxace.

Kompletní produktová řada v péči o nohy  i o ruce poskytují zákazníkům zcela nové zkušenosti - jsou to produkty, které skutečně fungují a zároveň je radost je používat. 

 

Produkty Margaret Dabbs London získaly mnoho odborných nebo fashion ocenění včetně ocenění CEW, které je považováno za kosmetického "Oskara".  

 

PODROBNĚJŠÍ INFORMACE O JEDNOTLIVÝCH PRODUKTECH NEBO MOŽNOST JEJICH NÁKUPU NAJDETE ZDE.

Královna péče o nohy
a ruce Margaret Dabbs

Dárkové balíčky

Dárkové balíčky

Obě naše královské značky pro Vás připravily elegantně zabalené dárky, se kterým jistě uděláte radost. Margaret Dabbs posílá pod stromeček ve zlatém papíru balený Intensive Foot Lotion - skvělý hydratační krém na nohy a vtipného vojáčka louskáčka, ve kterém najdete vše pro zdravé a vitální nehty. Linda Meredith navrhla noblesní černou kazetu, ve které na Vás čeká krém NET-45 a oční gel. 

Číst více

V-Tox

V-Tox
PŘÍRODNÍ ALTERNATIVA K BOTOXU

V-Tox, to je přírodní alternativa k Botoxu. Unikátní rostlinný krém je vytvořený tak, aby podpořil relaxaci pleti a uvolnil vrásky. Neuropeptidy, přirozeně derivované z Algae, pomáhají zastavit tvorbu jemných linek, které vznikají neustálou kontrakcí mimických svalů. Výsledkem je živá, hladší a mlaději vypadající pleť, bez efektu zmrzlého obličeje, se kterým jsou spojovány botoxové injekce. Rostlinné extrakty jsou v tomto krému V-Tox namíchány tak, aby zjemňovaly povrchové vrstvy pokožky. Dodatečné aktivní látky pomáhají stimulovat hlubší vrstvy, obnovují elastin, kolagen a GAGS na úroveň o mnoho let zpět. 

DOPORUČENÍ

Pro profesionální výsledky v domácí péči Linda doporučuje používat V-Tox spolu s Oxygen Mask - kyslíkovou maskou. Ta ihned po aplikaci začne podporovat V-Tox a jeho účinky v hlubších vrstvách epidermisu, tím zvyšuje jeho účinnost na maximum. 

V-Tox lze používat ráno i večer pod jakýkoli Linda Meredith zvláčňující přípravek.

Pro perfektní domácí péči aplikujte jemnou vrstvu na obličej a krk, následně naneste LM Oxygen Mask Kyslíkovou masku a nechte působit.
 

Objem: 50 ml

Číst více