Supreme manicure by MD

absolutní manikúra, absolutní výživa. STVOŘENA NEJEN PRO DOKONALÝ TVAR NEHTŮ, ALE TAKÉ PRO PÉČI O POKOŽKU NOHY.  

Ošetření Total Manicure by Margaret Dabbs London zahrnuje:

  • úpravu nehtů patentovaným pilníkem Margaret Dabbs London, použití profesionální brusky k úpravě nehtových valů a jejich okolí
  • hloubkové vyživení nehtů a jemné odstranění nehtové kůžičky pomocí speciálního a léčivého séra
  • leštění nehtů podle Margaret Dabbs zapravení nehtové výživy do hlubších částí nehtů, aplikace intenzivního vyživujícího oleje jako finální ochranné vrstvy nehtu
  • exfoliační peeling na ruce Margaret Dabbs – mikroabrase, vyživení do nejhlubších vrstev pokožky pomocí korálků s jojobovým voskem a mandarinky
  • koupel pomocí výživného a pečujícího mýdla na ruce Margaret Dabbs London – zklidní a vyživí pokožku pomocí extraktu z divokého leknínu
  • aplikace Anti-aging séra Margaret Dabbs London na hřbety rukou hloubková liftingová výživa, produkt oceněný CEW (nejprestižnější kosmetické ošetření)
  • vmasírování Intenzivního hydratačního lotionu do celé oblasti rukou
  • finální péče pomocí ochranného spreje Margaret Dabbs London, dlouhodobá ochrana pro namáhanou pokožku ruky
  • lakování pečujícím lakem Margaret Dabbs London (10-free status, extrat divoké růže + E vitam.) podkladový lak, barevný lak, Top coat tzn. nadlak.

 

OBJEDNAT NA OŠETŘENÍ SE MŮŽETE ZDE.

Královna péče o nohy
a ruce Margaret Dabbs

Dárkové balíčky

Dárkové balíčky

Obě naše královské značky pro Vás připravily elegantně zabalené dárky, se kterým jistě uděláte radost. Margaret Dabbs posílá pod stromeček ve zlatém papíru balený Intensive Foot Lotion - skvělý hydratační krém na nohy a vtipného vojáčka louskáčka, ve kterém najdete vše pro zdravé a vitální nehty. Linda Meredith navrhla noblesní černou kazetu, ve které na Vás čeká krém NET-45 a oční gel. 

Číst více

V-Tox

V-Tox
PŘÍRODNÍ ALTERNATIVA K BOTOXU

V-Tox, to je přírodní alternativa k Botoxu. Unikátní rostlinný krém je vytvořený tak, aby podpořil relaxaci pleti a uvolnil vrásky. Neuropeptidy, přirozeně derivované z Algae, pomáhají zastavit tvorbu jemných linek, které vznikají neustálou kontrakcí mimických svalů. Výsledkem je živá, hladší a mlaději vypadající pleť, bez efektu zmrzlého obličeje, se kterým jsou spojovány botoxové injekce. Rostlinné extrakty jsou v tomto krému V-Tox namíchány tak, aby zjemňovaly povrchové vrstvy pokožky. Dodatečné aktivní látky pomáhají stimulovat hlubší vrstvy, obnovují elastin, kolagen a GAGS na úroveň o mnoho let zpět. 

DOPORUČENÍ

Pro profesionální výsledky v domácí péči Linda doporučuje používat V-Tox spolu s Oxygen Mask - kyslíkovou maskou. Ta ihned po aplikaci začne podporovat V-Tox a jeho účinky v hlubších vrstvách epidermisu, tím zvyšuje jeho účinnost na maximum. 

V-Tox lze používat ráno i večer pod jakýkoli Linda Meredith zvláčňující přípravek.

Pro perfektní domácí péči aplikujte jemnou vrstvu na obličej a krk, následně naneste LM Oxygen Mask Kyslíkovou masku a nechte působit.
 

Objem: 50 ml

Číst více