Péče o nehty Nail Spa

Manikúra a pedikúra Margaret Dabbs London v sobě zahrnuje také perfektní péči o zdravé a vitální nehty. Pracujeme sterilními nástroji a pomůckami, díky vyživujícím produktům dosahujeme dlouhodobých výsledků. Nehty jsou hydratované, bílé, vitální. Podporujeme přirozenou krásu nehtů.

Díky naší "infuzi zdraví" jsou nehty podporovány k návratu do optimální kondice za použití produktů Margaret Dabbs London z řady na ruce. 

Péči o nehty korunujeme laky na nehty Margaret Dabbs London:

Speciální složení bylo vytvořeno přímo Margaret, když chtěla přitáhnout pozornost na zdravé a vitální nehty jako součást péče o ruce a nohy. Obsažený vitamín E nehty posiluje a extrakty z divoké růže pomáhají nehty revitalizovat a přispívají k ochraně před infekcemi. Jako bonus zanechávají Vaše nehty voňavé. Tyto unikátní kompozice jsou také bez zatěžujících formaldehydů, toluenu nebo DPB. Nehty tak zůstávají zdravé i po odstranění laku.

Barevná škála laků na nehty je tématicky zaměřena na jména anglických květin. Tyto krásné odstíny s leskem si vzaly inspiraci z přírody. 

Ošetření nehtů Nail Spa zahrnuje:

  • tvarování nehtů
  • ošetření a vyživení nehtové kůžičky a nehtu speciálním sérem
  • leštění nehtů podle Margaret Dabbs London, zapracování séra do hlubších vrstev nehtu
  • lakování laky na nehty Margaret Dabbs London

 

OBJEDNAT NA OŠETŘENÍ SE MŮŽETE ZDE.

Královna péče o nohy
a ruce Margaret Dabbs

Dárkové balíčky

Dárkové balíčky

Obě naše královské značky pro Vás připravily elegantně zabalené dárky, se kterým jistě uděláte radost. Margaret Dabbs posílá pod stromeček ve zlatém papíru balený Intensive Foot Lotion - skvělý hydratační krém na nohy a vtipného vojáčka louskáčka, ve kterém najdete vše pro zdravé a vitální nehty. Linda Meredith navrhla noblesní černou kazetu, ve které na Vás čeká krém NET-45 a oční gel. 

Číst více

V-Tox

V-Tox
PŘÍRODNÍ ALTERNATIVA K BOTOXU

V-Tox, to je přírodní alternativa k Botoxu. Unikátní rostlinný krém je vytvořený tak, aby podpořil relaxaci pleti a uvolnil vrásky. Neuropeptidy, přirozeně derivované z Algae, pomáhají zastavit tvorbu jemných linek, které vznikají neustálou kontrakcí mimických svalů. Výsledkem je živá, hladší a mlaději vypadající pleť, bez efektu zmrzlého obličeje, se kterým jsou spojovány botoxové injekce. Rostlinné extrakty jsou v tomto krému V-Tox namíchány tak, aby zjemňovaly povrchové vrstvy pokožky. Dodatečné aktivní látky pomáhají stimulovat hlubší vrstvy, obnovují elastin, kolagen a GAGS na úroveň o mnoho let zpět. 

DOPORUČENÍ

Pro profesionální výsledky v domácí péči Linda doporučuje používat V-Tox spolu s Oxygen Mask - kyslíkovou maskou. Ta ihned po aplikaci začne podporovat V-Tox a jeho účinky v hlubších vrstvách epidermisu, tím zvyšuje jeho účinnost na maximum. 

V-Tox lze používat ráno i večer pod jakýkoli Linda Meredith zvláčňující přípravek.

Pro perfektní domácí péči aplikujte jemnou vrstvu na obličej a krk, následně naneste LM Oxygen Mask Kyslíkovou masku a nechte působit.
 

Objem: 50 ml

Číst více