O nás v časopise Grade

O nás v časopise Grade

Autor: Helena Szekeres
Publikované: 2018-01-09 10:34:00
 

Když jsem navštívila Váš Boutique Salon, vybavuji si, že jsem byla trochu překvapená. Ve dvou pokojích jste vytvořili svět, kde je toho k objevování víc, než se na první pohled zdá – alespoň tak mi to připadlo, když jsem se na pár hodin zabořila do jednoho z pohodlných křesel.

Tak to je skvělé. Navíc jste přesně trefila naše velké téma. My milujeme příběhy, tak Vám povím jeden o nás.

Při zařizování salónu jsme pracovali s omezeným prostorem a pokud je výsledkem pocit, o kterém mluvíte, je to pro nás skvělé vysvědčení. Prioritou bylo samozřejmě vytvoření zázemí pro naše stěžejní služby, což je kosmetika a péče o nohy a ruce. Nikdy ale nezapomenu, jak nám život přihrál osudové setkání právě v momentě, kdy jsme si mysleli, že máme v základu hotovo. Jedna fakt moudrá přítelkyně, jejíž čas běžně není k mání, souhrou náhod navštívila náš salon pár týdnů po startu ostrého provozu. O dost peprnějšími slovy, než se sem dá napsat, nám vypálila: „Ženy, dost toho už máte vybudovaného, ale dost toho tu ještě chybí. Hlavně tady nejste vy. Tak co kdybyste si taky laskavě vzpomněly a to všechno, co jste dělali doteď…?!“. Věděla jsem, že má pravdu. Jak se nám to jen mohlo stát?

Postupně jsme se začaly vracet k vyjadřování větší podstaty každé z nás. Začaly jsme zpátky dělat to, co umíme a v čem se cítíme nejlépe.

Do salónu jsme přivedly Martiny špičkovou zdravotnickou odbornost a profesionální návyky, což nám umožňuje například poskytovat konzultace a diagnostiku jak v podiatrii, tak v kosmetice. Přese mě přicházejí například relaxační techniky, které jsem zařadila do menu našeho Boutique Salonu. Společně se podílíme na rozvoji rituálů, kterými můžeme při ošetření přispět k hlubší regeneraci. Neustále – a to doslova -  pracujeme na maximálně bezpečném prostředí a na zachování pocitu volby – jak na straně klienta, tak na straně nás i našich kolegů. Je fascinující moci se snažit vytvářet zdravé prostředí tak, jak jen člověk v danou chvíli dokáže. To nás naplňuje a tím je, myslím, náš salon tak osobitý.

Tento kousek příběhu byl pro nás cenným poznáním, že někdy je prostě člověk samou snahou o dobrý výsledek svázaný sám sebou, svými očekáváními a tak nějak všemi definicemi světa. S uvolněním přišla zpátky radost a jiskra do všední práce.

Jak tedy vypadal Váš život před tím, než jste otevřely Boutique Salon v Maximus Resortu?

Martina si prošla skvělou školou neurochirurgického oddělení v Brně, kde pracovala jako sálová sestra. Z této odborné zkušenosti čerpáme dodnes. Kromě péče o dvě děti se ještě stihla deset let věnovat podiatrii, kde se rozvíjela v oboru tzv. medicínské pedikúry. Tento obor s sebou zákonitě přinášel výzvy v podobě péče o klienty s různými kožními onemocněními či mechanickými vadami a deformacemi v oblasti nehtů, které vyžadovaly dlouhodobou odbornou péči.

Já jsem byla typicky výkonový typ. Do pětadvaceti jsem vrcholově sportovala a pak jsem intenzivně  pracovala ve světě businessu, který jsem opouštěla z pozice výkonné ředitelky dvoumiliardové firmy. Před dvěma lety se otevřelo „okno“ a já jsem mohla s klidným svědomím a dokončenými projekty opustit firemní svět. Neměla jsem představu, co dál podniknu, tak jsem se jednoduše začala věnovat tomu, co mě celé roky bavilo a udržovalo ve zdraví. Začala jsem s druhými více sdílet mé zkušenosti z práce s lidmi – jako konzultant v oblasti firemního řízení či transformace a jako kouč a průvodce při individuální práci s klienty. Také cesta k Boutique Salonu začala právě v toto období, kdy jsme s kamarádkami založily firmu s vizí distribuce niche kosmetiky, niche ošetření a parfémů.  

A když se teď slyším, přiznám se Vám, že můj odchod z businessu nebyla procházka růžovým sadem, i když to najednou tak vypadá. Je to krásná změna se spoustou svobody, ale zároveň změna provázená spoustou bolestí a výzev.

Říkám to proto, že v jakémsi odhodlaném a pokorném překonávání vlastních témat a těžkostí vidím důležitý zdroj a vnitřní oporu k tomu, aby se člověk mohl poskytovat zdravou a laskavou individuální péči. V tom máme s Martinou absolutní shodu.

Pracujete se značkami, které u nás nejsou příliš rozšířené. Proč jste si pro spolupráci vybrali právě tyto – jak vy říkáte – Královny kosmetické péče?

Jako první značka přišla Margaret Dabbs London, kterou časopis Vogue nazval Královnou pedikúry. Měli jsme asi štěstí, právě díky kombinaci business zkušeností a odbornosti jsme získali kontrakt. Ale ještě než jsme ho podepsali, potřebovali jsme chvíli času, abychom se přesvědčili, že je skutečně možné posunout standard v péči o nohy a ruce na novou úroveň. Margaret nám nabídla vše. Sama je špičková podiatrička, ví, co profesionálové potřebují, aby v péči dosáhli těch nejlepších výsledků. Její protokoly ošetření vycházejí z medicínské pedikúry a mají skvělou regenerační, vyživující a anti-aging nadstavbu. Její produkty jsou kombinací profesionální kvality, efektivity a zároveň v sobě mají pel velké noblesy a luxusu. Ne nadarmo jsou její produkty ověnčeny mezinárodními cenami. Vypadá to jako reklama, ale není. My ji prostě milujeme. Během jednoho ošetření nohy doslova omládnou o mnoho let. A pokud je na noze problém a klient je důsledný a dodržuje domácí péči, společně dokážeme řešit mnohé. Zdravé nohy, to je při téhle práci ta největší odměna.  

Lindu Meredith, Královnu kosmetiky, se nám podařilo získat právě díky zkušenostem s vysokým standardem. Linda je absolutně inspirativní žena s nadhledem, neuvěřitelnou odborností a s citem pro obsah všeho, co dělá. Jako jedna z mála umí namíchat skutečné poklady v podobě krémů a dalších přípravků. Jejích služeb využívají jak světové celebrity, tak proslulé značky, pro které navrhovala struktury jejich unikátních formulí.

Obě Královny nám osobně předaly svůj rituál. A to je ten nejlepší základ, na kterém můžeme v Boutique Salonu stavět. Kvalita značek, se kterými pracujeme, nám umožní jít vždy za maximálním výsledkem.

A to mi připomíná Lindu při našem tréninku. Často opakovala: „Buď to může být dobré, nebo ještě lepší.“ 

 

 

 

 

 

Blog

Dárkové balíčky

Dárkové balíčky

Obě naše královské značky pro Vás připravily elegantně zabalené dárky, se kterým jistě uděláte radost. Margaret Dabbs posílá pod stromeček ve zlatém papíru balený Intensive Foot Lotion - skvělý hydratační krém na nohy a vtipného vojáčka louskáčka, ve kterém najdete vše pro zdravé a vitální nehty. Linda Meredith navrhla noblesní černou kazetu, ve které na Vás čeká krém NET-45 a oční gel. 

Číst více

V-Tox

V-Tox
PŘÍRODNÍ ALTERNATIVA K BOTOXU

V-Tox, to je přírodní alternativa k Botoxu. Unikátní rostlinný krém je vytvořený tak, aby podpořil relaxaci pleti a uvolnil vrásky. Neuropeptidy, přirozeně derivované z Algae, pomáhají zastavit tvorbu jemných linek, které vznikají neustálou kontrakcí mimických svalů. Výsledkem je živá, hladší a mlaději vypadající pleť, bez efektu zmrzlého obličeje, se kterým jsou spojovány botoxové injekce. Rostlinné extrakty jsou v tomto krému V-Tox namíchány tak, aby zjemňovaly povrchové vrstvy pokožky. Dodatečné aktivní látky pomáhají stimulovat hlubší vrstvy, obnovují elastin, kolagen a GAGS na úroveň o mnoho let zpět. 

DOPORUČENÍ

Pro profesionální výsledky v domácí péči Linda doporučuje používat V-Tox spolu s Oxygen Mask - kyslíkovou maskou. Ta ihned po aplikaci začne podporovat V-Tox a jeho účinky v hlubších vrstvách epidermisu, tím zvyšuje jeho účinnost na maximum. 

V-Tox lze používat ráno i večer pod jakýkoli Linda Meredith zvláčňující přípravek.

Pro perfektní domácí péči aplikujte jemnou vrstvu na obličej a krk, následně naneste LM Oxygen Mask Kyslíkovou masku a nechte působit.
 

Objem: 50 ml

Číst více